Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1988-ban születtem, ezért az...

1988-ban születtem, ezért az e-mail címem úgy néz ki, hogy "xy88@gmail.com". Haverom szerint a "88" náci szimbólum, ezért meg se nézik az önéletrajzomat. Ez tényleg igaz? Mitől náci szimbólum egy évszám?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elég jól ismerem a náci szimbólumokat (pedig sem ellene, sem mellette nem köteleztem el magam, egyszerűen érdekel a történelmi része), és hidd el, az emberek 95%-a nem is tudja, hogy mit jelent a 88 a náciknak. A maradékból 4,9% meg tudja, de képben van azzal is, hogy e-mail címekben születési évszámot gyakran raknak.

A maradék 0,1%-nál biztos nem akarnál dolgozni, mert ha ennyire paranoid, akkor megszívnád amúgyis a hülyeségeit. :)

2016. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor helyette másik e-mail címet xy69@gmail.com címen és el van intézve. Na jó, egyébként tényleg egy erőltetett hülyeség ez. Mindenki tudja, hogy ilyen esetben a két szám a e-mail címben a születési évszámra szokott utalni, nem pedig politikai hovatartozásra. :d
2016. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erről még sosem hallottam. Ma is tanultam valami újat.
2016. jan. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!