Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szorongós ember vagyok, lesz...

Szorongós ember vagyok, lesz így munkám?

Figyelt kérdés
Leginkább a társas helyzetekben szorongok, és ezzel így már az állásinterjú részén is elbukok, nem tudok az emberek szemébe nézni, halkan félősen beszélek.
2016. febr. 3. 13:35
 1/6 Adam_Hack ***** válasza:
Persze hogy lehet munkád, csak kerüld az embereket, valószínűleg antiszociális vagy. Menj el rabsicnak például, az erdőben nincs senki!
2016. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzá kellene szoknod az emberekhez, társasághoz, s megtapasztalnád, hogy nem harapnak meg. Biztos lesz munkád, s ott idővel valószínű feloldódsz. Attól is függ milyen állást pályázol meg.
2016. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek az az oka, hogy régebben sokszor megaláztak, piszkáltak az iskolatársaim, ezért nem szeretem az embereket.
2016. febr. 3. 14:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval igenis megharapnak.
2016. febr. 3. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
1 ez aranyos. 2 kérj segítséget barátoktól, családtól. Amúgy nem vesztesz semmit, ha közlöd előre, hogy ez a problémád. Egy normális főnököt nem fog érdekelni, ha a munkakörhöz nem kell kommunikálni.
2016. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szociális fóbiád van, mint nekem. Én nem szorongok minden helyzetben, de vannak olyan munkakörök, amit nem tudnék ellátni. Ez bizony megnehezíti az amúgy sem egyszerű elhelyezkedést.

Pl. kimerek állni sok ember elé énekelni (templomban éneklek, orgonálok, de rosszul fizet), de meghalnék, ha egy középiskolában kellene tanítanom, hiába van papírom róla, nem tartom magam alkalmasnak rá.

Esetleg próbálj meg otthon végezhető/bedolgozós munkát kezdésképp, hátha bejön.

Én is eléggé el vagyok keseredve, nem tudom, mihez kezdjek...

2016. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!