Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit találjak ki, miért nem...

Mit találjak ki, miért nem megyek suliba?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 06:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Inkább menjél suliba.

Most akkor minden nap hiányzol, ha nincs kedved menni? Akkor sose mennél be, nem? :) Ennek így nincs értelme.

2016. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hasmenés. Én ezzel maradtam ma itthon, mondjuk tényleg az a bajom. Félúton haza kellett fordulnom miatta. 5 éve nem voltam már beteg, mondjuk ezt sem nevezném annak. Lehet romlott volt a fehérje, amit edzés után ittam, vagy nem tudom.
2016. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pl. azt, hogy: amikor ti már nem gondoskodtok rólam, akkor szeretnék az éhbérért dolgozó, de tudatlansága miatt jóformán sehova se kellő, tehát felnőtt életében csóró, kortársai közül lecsúszott lenni. Csak ezt akkor próbáld ki a gyakorlatban is: éhezz, csináld az összes utált munkát meg otthon, fázz, egy öltözéket hordj állandóan, stb.


Ha szerzel holmi papírokat a sulikkal, legalább nem a legalján van esélyed a tényleges életre - mert elhiheted, hogy attól fentebb sem rózsás.

2016. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!