Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munka a jobb?

Melyik munka a jobb?

Figyelt kérdés
Üdv,17 éves vagyok,Körmenden lakok,Vas megyében. Szegényebb családból származok. Fizikai munkákra jól alkalmazható vagyok,milyen munka lenne nekem jó,és hol? Ausztriába könnyen kitudok menni,10 perc innen,vagy még meglehet oldani Szlovéniába is. Amit gondoltam,az a kőmáves szakma, vagy,hogy festő leszek (nem képfestő). Ausztriában erre mekkora a kereslet, és a fizetés? Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 18. 21:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg villanyszerelő, vagy ablakos?
2016. febr. 18. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez cégtől függ, de 1200€ egy kőműves segéd is megkeres.
2016. febr. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha kőművesbe gondolkodsz akkor arra is gondolj,hogy azoknak kevesebb a munka (illetve lehet nincs is max benti) télen. Nyelvtudás kell és tapasztalat is. Ne éppen Ausztria legközelebbi pontjába gondolkodj mert a határszéleken alig van munka,hisz rengeteg magyar is átjár. Ha fix cégnél vagy és alapbérbe dolgozol (semmi túlóra) 1500€ az biztos + 13. 14. havi fizetés. Aki lizing cégnél van (közvetítők) azok nyílván többet 2000€-től akár 3500€-ig is. Attól függ,hogy mit és hol fogsz ki ez már csak szerencse. De a tapasztalatlanokat illetve a nyelvtudás nélküli embereket nem fogják nagy figyelembe venni. A lakatos,hegesztő is kb ennyit keres - ki mit fog ki. A festőt azt nem tudom,szerintem azok valamennyivel kevesebbet. Van még kérdés? :)
2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!