Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol jobb Magyarként külföldön...

Hol jobb Magyarként külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés

Angliában, Németországban, Ausztriában, Amerikában vagy egyébb helyen


Úgy halottam Angliában szörnyű a víz


Németországban pedig a magyarokat utálják a legjobban és dolgoztatják 12-14órában 8óra helyett.



2015. aug. 18. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
lengyelo?
2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 éve élek németországban. Jobban megvagyok velük mint a magyarokkal voltam. Persze ha az ember bandában megy, és csak maguk közt vannak, persze hogy nem nézik jó szemmel. Én is dolgoztam lengyelek között, az egyik álladóan hangosan telefonált lengyelül meg vihogott az irodában, rohadt idegesítő volt és zavaró a munkában.
2015. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy a magyarokat utálják a legjobban. Itt inkább az iszlám vallásúakat nem szeretik, a magyarokkal semmi bajuk sincs. (Baden-Württemberg) Persze lehet, hogy mondjuk a bajoroknál, vagy Ausztriában, ahol sok magyar él, kialakult egy általános vélemény róluk.
2015. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!