Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kliknél dolgozom közmunkásként...

Zzerg kérdése:

Kliknél dolgozom közmunkásként, fel akarok mondani, csak nem tudom mivel indokoljam?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem, nem itt pontozott le valaki!
2016. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felénk a klik-nél most járnak le a szerződések 29-én, ha nem szeretnél maradni, akkor ezt közlöd és nem téged fognak kérni, tőlünk mindig megkérdezték utolsó nap, hogy szeretnénk-e maradni a következő körre, nem kellett indokolni, ha valaki nemet mondott, én is megtettem. Segély részéhez nem értek, mert én alapból sem kaptam, a tb-ém is magam fizettem előtte pár hónapig, mivel nem sikerült elhelyezkedni, így kértem magam közmunkára, gondoltam hátha be tudnám magam dolgozni, de másfél év alatt rájöttem, hiába van ott az ember, tudja, csinálja akkor is a protekciós a nyerő, ha megüresedik egy állás, egy ilyen eset után álltam fel. Mindenki azt hitte végre felvesznek rendesen, erre az egyik vezető hozott egy puszipajtit, nekem kellett volna betanítani, ha maradok, mert a kolléganő már nem volt ott, aki elment és csak 2-en csináltuk azokat a feladatokat, mi alakítottuk ki a rendszer nagy részét, ebből már nem kértem, azért ne higgyék, hogy egy közmunkás mindent benyel. amúgy nekem ezen az egy vezetőn kívül nem volt bajom senkivel, szerettem ott, jó volt a munka, a munkatársak is, van akivel a mai napig tarjuk a kapcsolatot.
2016. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!