Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tanulói szerződéssel...

Ha tanulói szerződéssel vagyok egy munkahelyen, és fel akarok mondani, alá kell írniuk a felmondó papíromat, ugye?

Figyelt kérdés

Már az első nap eldőlt, hogy utálni fogjuk egymást az egyik munkatársammal, aki lényegében második félévtől a gyakorlati oktatás vezetőm is lett volna. Azóta folyamatosak a beszólogatások, az alázgatások, és már előre bejelentette, hogy ha a keze alá kerülök, még rosszabb lesz.

Kértem az iskolába egy papírt, amin már kitöltötte a másik munkahely azt, hogy ők átvesznek, de a jelenlegi helyemen is alá kell irtanom, és csak az az egy ember írhatja alá, aki már várja, hogy hozzá kerüljek, mert még jobban akar szivatni.

Szóval, ugye nem teheti meg azt, hogy nem írja alá a papíromat? A befogadó hely január 1-et írt a papírra..


Köszi L/19


2013. dec. 18. 12:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem teheti meg, hogy nem írja alá.
2013. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!