Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lesz a holnapi munkanap...

Milyen lesz a holnapi munkanapom? Ügyvédi fizetési meghagyás megy a csúszó fizetés miatt kilátásba helyezve a munkaügyi pert.

Figyelt kérdés

Hónapok óta dolgozom itt, hónapok óta kapom csúszva a fizut. Én is meg az összes többi ember is. Még sose kaptam meg időben. Most pl. márc 1 van és nem kaptam meg a januári fizut amit szerz szerint feb 10-ig kellett volna.

Indok nincs, majd jön, türelmet és persze dolgozz azért tovább.

Hát én dolgozom tovább de holnap jön a hivatalos ügyvédi fizetési meghagyás a januári fizu miatt szűk fizetési határidővel mely után munkaügyi pert és NAV bejelentést helyez az ügyvéd kilátásba.


Vajon milyen lesz a holnapi napom? Amikor a magát atyaúristennek képzeli kiskirály bunkó paraszt főnököm (vendéglátás) megkapja a levelet?


2016. márc. 1. 16:33
 1/1 anonim válasza:

Nem lesz egyszerű! Nem tudsz másik munkahelyet találni? A vendéglátásból sokan külföldre mentek, ebből gondolom.

Tarts ki, helyes ha véded az igazad... de azért erőszakot kerülj el, jobb ha angolosan távozol persze nem tudom,hogy nélkülözheted a fizetéseket! Megértéssel, tisztelettel

Éva

2016. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!