Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az adminisztrációs (diák)...

Az adminisztrációs (diák) munkák jónak mondhatók? Jobb mint mondjuk gyárban, áruházban vagy gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, persze ki mit szeret. Irodai munkából is van többféle én a korábbi munkámat ahol egy évig voltam szerettem izgalmas volt és ha épp nem volt munka vagy gyorsan végeztem akkor nézhettem filmet, netezhettem.

A mostani helyen 10 hónapja vagyok de az elejétől kezdve utálom, halálra unom magam ha van is munka akkor unalmas, monoton, ráadásul a net is le van tiltva. Ennél pl. Még az is jobb volt mikor pénztáros voltam, mert ott Sosem unatkoztam. Azért nem váltottam csak, mert rugalmasak voltam, amire szükségem volt az egyetemi órarend miatt ( előző félévben csak heti 2 napot tudtam vállalni, pedig az irodai melóknál heti 3 a min. Elvárás, de rajta vagyok a váltáson most, hogy ráérek heti 3 napot. Tehát irodainál ki lehet fogni jókat, de a legtöbb szerintem unalmas, persze előny hogy nem leszel koszos, mint pl. Egy gyárban vagy árufeltöltésnél.

2016. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!