Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne megfelelő...

"Despota" kérdése:

Milyen munka lenne megfelelő számomra?

Figyelt kérdés
Filozófus szeretnék lenni, de gondolom kéne valami kenyérkereső munka is mellé. Gondoltam, lehetnék tanár, de nem tudom, hogy amellett mennyi időm maradna ilyenekkel foglalkozni.

2016. márc. 7. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél pék
2016. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hahaha...Ez egy hatalmas poén.
2016. márc. 7. 19:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy egyértelmű legyen, úgy értettem nem vicces.
2016. márc. 7. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha jól nézel ki,szerezz egy gazdag (lehetőleg idős) férjet/feleséget.


vagy legyél politikus.

2016. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél filozófiatanár
2016. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A feleséges ötlet tetszik, de miért legyen idős?
2016. márc. 7. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gazdag, idős nők szoktak fiatal szépfiúkra halászni..

Egyébként az antikvárium lenne talán jó, ott nincs akkora forgalom, mint egy normális könyvesboltban, tehát el tudnál mélyülni napközben a dolgokban.. vagy éjjeliőr a hullaházban :d

2016. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pék miért nem jó? Amúgy hát na lássuk csak... Mik ben vagy jó, és milyen tevékenységeket szeretsz? Amúgy nem tudom, milyen dolgokról szeretnél filozofálgatni, elmélkedni, de pl lehetnél pszichológus.
2016. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél programozó. Csekély időráfordítással megkereshetsz mondjuk havi 150 ezer Ft-ot, és akkor rengeteg időd marad a filozófiára. Persze szerényen kell majd élned, de ha filozófiával akarod tölteni az időd java részét, akkor ez úgyis mindenképp elkerülhetetlen lesz (hacsak nem sikerül a gazdag feleséges projekt, persze).
2016. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem egy cimborám először a filozófiát csinálta meg (5 év), aztán angol tanárit. Ma már fordítva csinálná, meló mellett.
2016. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!