Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki Tescoban...

Dolgozott már valaki Tescoban árufeltöltőként? Munkaruhát (cipő pl. ) mikor, mennyi idő után kaptatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én vsak diákként. Csak polót kaptunk, amit ki is kellett fizetni.
2016. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pólót(aminek a selejtben lenne már a helye) én is kaptam, ingyen és bérmentve . Mintha a kutya szájából húzták volna elő.
2016. márc. 9. 03:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly előtt dolgoztam Tescoba, amikor beléptem, volt egy "tanuló nap", megvoltak az oktatások, megkaptam a munkaruhát (zsír új cipő, 2 nadrág, 2 póló, 1 pulcsi,kitűző) és mentem betanulni az egyik csaj mellé. Szóval mindent egyből kaptam és jót. Amúgy meg járni kell 2 naponta a HR nyakára, mert van amikor nincs méret, ilyenkor mindig mondják, hogy 1-2 hetet várni kell, aztán mindig "elfelejtik", ilyenkor lehet fenyegetőzni, hogy egy szinttel feljebb fogod a munkaruhát követelni, na ilyenkor mindig lesz mindenből minden. De mondom velem rendesek voltak.
2016. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Segédmunkás, anyagmozgatónak vettek fel, békát huzigálok jól megpakolva TORNACIPŐBEN . Szekrényem sincs, az öltöző közepén hever szanaszét a holmim, bárki ellophatja . Hiába szólok, tesznek rá magasból .
2016. márc. 9. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Szekrényt nem is fognak adni, viszont mindig vannak üres szekrények. Vigyél lakatot és egy ilyen üres szekrénybe cuccolj be, majd lakatold le. Mivel nincs az öltözőben kamera és ki tudja milyen népség jár még oda, mindig zárd el a cuccod. Pl nálunk voltak reggeles műszakban ilyen kereskedelmis okj-s tanulók, de elég szedett-vedett társaság volt.

Viszont ha külsős munkaerő vagy, akkor nem fognak adni teljes munkaruhát csak pólót. Teljes öltözék, csak a rendes dolgozóknak jár. A diákok is sportcipőben és farmerben békáznak.

2016. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Külsős vagyok, ráadásul nem közvetítőn . Nincs üres szekrény .
2016. márc. 9. 17:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Ker végzettséggel mentem oda .
2016. márc. 9. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel külsős vagy, így sokat nem tudok erről mondani. Én belsősként az első munkanapos oktatás alatt kaptam ruhát. A szekrényt viszont én is úgy vadásztam, mert alig volt üres.


Én a helyedben bemennék a munkaügyre és megkérdezném ezeket a dolgokat.

2016. márc. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szekrényt mindig nézni kell, és ha találsz egyből "költözz be". A diákok is mindig találnak szekrényt. Ha tudod, hogy sokat fogsz járni, amikor végeztél lakatold vissza a szerényt, így nem foglalja el más. Amúgy csak bla-bla, hogy jönnek és levágják a lakatot.

Viszont ha nagyon akadéskodnak, és nincs szekrény, akkor hívd magadhoz az egyik szekust, mutasd meg neki mi a szitu, vegyétek leltárba mid van, aztán ha valami mégis eltűnne, mert nincs szekrényed, akkor már van bizonyítékod. Tudom szőrszálhasogatásnak tűnik, de csak így lehetsz védve jogilag. Mellesleg sok embernek a szekrény se szent, volt már olyan, hogy dolgozó lopott dolgozóktól úgy, hogy felfeszítette a szekrényen a lakatot.

2016. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külsősöknek nem adnak munkaruhát. Hogyha van az áruháznak tartalék bakancs pl., akkor kaphatsz, de ehhez persze kell egy jó fej személyzeti igazgató :)

Mi is tornacipőben békázunk (diák vagyok egy vidéki boltban), mert nincsen mindig egy árufeltöltő, aki terelgessen minket. Voltam már külsős cég alkalmazásában is ugyanitt és akkor tokio hoteles pólóban toltam végig az egész napot.

Szekrényt valóban stipi-stopi alapon tudsz foglalni. Nem állni kell és nyivákolni, hogy a köcsög Tesco stb., hanem megoldani.

2016. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!