Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik boltba jobb elkezdeni...

Melyik boltba jobb elkezdeni dolgozni egyszerű árufeltöltőként?

Figyelt kérdés
Az első munkahelyemre készülők és kellenének ötletek. Spar, Aldi ilyesmikre lenne szükségem.
2015. júl. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Az Aldi a legjobb, de nagyon nehéz bekerülni.

Érettségivel, felsőfokú angol nyelvvizsgával, jogosítvánnyal nem lehet bekerülni, mert találnak jobbat.

2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak OKJ végzettségem van, érettségi nincs :\
2015. júl. 16. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Aldi, Lidl, csak 6-ost kell dobni ahhoz, hogy bekerülj, mert sokan jelentkeznek.

Csak kereskedelmi végzettség kell hozzá, nem kell jogsi meg nyelvvizsga, ez hülyeség. Se jogsim, se nyelvvizsgám, mégis dolgoztam egy ideig Aldiban és nem protekcióval kerültem be.

Viszont ezeken a helyeken nincs olyan, hogy árufeltöltő, az eladók mindent csinálnak: kasszáznak (rohadt sok PLU kódot kell megtanulni), takarítanak, árut töltenek, préselnek, göngyöleget szednek...


Külön árufeltöltőket az Auchanba meg a Tescoba szoktak keresni (legalábbis ezekről tudok).

2015. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Aki felsőfokú angollal arufeltoltonek akar menni azzal valami gond van.
2015. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!