Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha fel kellene ébresztenetek...

Ha fel kellene ébresztenetek egy munkatársatokat, hogyan tennétek?

Figyelt kérdés

A szituáció: olyan helyen dolgoztok, ahol éjszakai műszak is van, és időnként váltani kell egymást, de aki épp nincs soron, az egy kis szobában lefeküdhet pár órára aludni. Viszont soha nem lehet tudni, pontosan meddig aludhat, mert sok dologtól függ, mikor lesz újra ő a soros. Lehet hogy csak 1 órát aludhat, lehet hogy 4-et. Ezért nem ébresztőt állít a telefonján, hanem majd a munkatársa felkelti, ha eljött a váltás ideje.


Ilyen helyzetben ti hogy ébresztenétek fel a társatokat? Férfiakról van szó, az egyik 35 körüli, másik 50 körüli. Ismerik egymást, évek óta munkatársak és jóban is vannak de szoros barátság nincs köztük.


Hogy ébresztenéd fel? Csak bekopognál? Bemennél és hangosan rászólnál? Ha nem ébred fel (mert pl. fülhallgató van a fülében) megérintenéd?


2016. márc. 10. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kukurikú, el a kezekkel a bréről!
2016. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egy hasonló szituban ilyen ébresztőm volt: hajnali 3, lealudtam a 2 órámat és a kolléga jött ébreszteni.

Berúgta az ajtót, felb.@szta az összes villanyt és hangosan azt mondta: SOSEM KAPTOK EL !!!! HAHAHAHA.. (sátáni kacaj) :DDD Na ilyen volt az ébresztőm....

2016. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bemennék. Különben honnan tudom, hogy felébredt-e? És persze, hogy megérinteném, megráznám a vállát, ha másra nem reagál.

De nem értem a kérdést, ez miért kérdés egyáltalán? Féltek, hogy megmelegedtek? 3:)

2016. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mondanám a nevét halkan, és megérinteném a vállát. Így szoktam mindenkit ébreszteni, szerintem ez a legkevésbé kegyetlen módszer.
2016. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!