Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gázabb a McDonald's-ban...

Miért gázabb a McDonald's-ban dolgozni, mint egy gyárban?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyári munkás, sőt évek óta munkanélküli ismerősöm, meg az állítólagos barátaim is lenézek, mert a Mekiben dolgozom. Miért rosszabb, mint egy gyár?

2016. márc. 13. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem rosszabb. de engem is lenéznek,mert mekis vagyok. engedd el :D
2016. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert ostobák.. soha nem értettem miért kell lenézni azt aki dolgozik.
2016. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
A gáz az a közmunka.
2016. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én sem értem miért szégyen a munka.

Olyan lenéz, aki lassan 30 éves lesz, és egy nap munkaviszonya sincsen!

2016. márc. 13. 19:56
 5/18 Quatermain ***** válasza:
25%
Nem gázabb, de ha diplomával dolgozol ott, akkor igen.
2016. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy hallottam dolgozóként gázabb, jobban leszívják az embert, nagyobb a robot. Egy középiskolai barátnőm dolgozott ott, de sokkal nyugisabb volt amikor elmentünk akkoriban auchanba árut pakolni. Vagy voltunk IBM-ben csavarozni ott sem terroroizáltak annyit mint amennyit a mekiben terrorizálták őt. (rendszeresen ment a jó magyaros irigykedés is, mert ugye akkoriban a diákmelóra alig volt adó és néha jobb pénze volt a diáknak az állandó dolgozónál)


Aki viszot ezért lenéz, egy barom. Mérnökként gyakran többre becsülöm az erdőn dolgozó régi osztálytársamat, mint a beképzelt üresfejű 1-2 kollégámat. mert ő józanabbul gondolkodik.

2016. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"Olyan lenéz, aki lassan 30 éves lesz, és egy nap munkaviszonya sincsen!"


Ez így szokott lenni, az ilyen "életművészek" élősködnek anyucin, ügyeskednek, de nem mindig lesz ez így. Lesz ő is lent ha már nem tartják el. Kérdés hogy feláll e.

2016. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm szerint a Mekizés, a gyári meló, meg az árufeltöltés is ciki, mert meglátnak az ismerősök, hogy csak ennyi jutott. Pályakezdő vagyok, én örülök annak, hogy legalább a Mekibe felvettek, mert rengeteg helyre jelentkeztem, de sehonnan nem reagáltak semmit.
2016. márc. 13. 20:06
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a ciki, ha valaki eltartatja magát, mert válogatós munkában. Az, aki elmegy dolgozni, hogy magát eltartsa, az becsülendő. Gondolom, te sem a Mekiből akarsz majd nyugdíjba menni, csak most erre van lehetőséged. Ezt kell megragadnod, amit te meg is tettél. Én ezt becsülöm. :)
2016. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, közben folyamatosan keresem a jobb lehetőségeket. Nincs olyan nap, hogy ne nézném meg az állásokat.
2016. márc. 13. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!