Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Érdemes Mekiben dolgozni...

Érdemes Mekiben dolgozni egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Elsőéves hallgató vagyok a Debreceni Egyetemen és egy kis plusz pénz jól jönne. Arra gondoltam, hogy elmegyek dolgozni a Mekibe itt Debrecenben. Mi a véleményetek az itteni éttermekről, dolgozókról, fizetésről stb.?

2015. dec. 2. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én budapesti egyetemista vagyok. A húgom, aki még gimibe jár, 11.-es, pár hónapja kezdett dolgozni egy Mekiben nálunk, mert nyáron szeretne egy elég drága útra menni az iskolájával külföldre, és arra gyűjt. Én is dolgozom az egyetem mellett, de tök másfajta munkát. Diákmunkához képest baromi jól keres, normálisak vele a kollégák, és jól érzi magát. Persze vannak durva időszakok, amikor rengetegen jönnek, de bírja egyelőre. Én csak azért nem megyek oda, mert nekem túlságosan kötött a heti minimum 20 órányi meló, mivel az én tanulmányaimmal ez nem mindig egyeztethető össze, egy sokkal rugalmasabb, de nagyon gáz órabérű munkám van.

2015. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, attol fugg.


En dolgoztam anno, mert az egyik legdiakbaratabb munkahely. OK, a fizu nem csillagaszati, de hol mashol ertik meg ennyire hogy nem minden nap tudsz, van mikor delelott, van mikor delutan, valtozo a havi oraszam amikor raersz, vizsgaidoszakban par hetig egyaltalan nem stb stb...

MAximalisan rugalmasak voltak ilyen teren, mindig beirtam elore melyik heten mikor erek ra, es utana ok eldontottek hogy behivtak e akkora vagy sem. De soha nem hivtak be olyankor, amikorra azt mondtam hogy nem jo.

2015. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni mindig érdemes. Az önéletrajzban jól mutat a munkatapasztalat.
2015. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!