Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki fognak rúgni ha elmegyek...

Ki fognak rúgni ha elmegyek megműtetni magam? Vendéglátás!

Figyelt kérdés

Étteremben vagyok mezei mosogató kisegítő. Olyan hely hogy ha influenzás vagy pl akkor két nap betegség után rádtelefonálnak hogy „holnap itt legyél vagy kirúglak”. Eljátszották ezt velem is mással is. Mentem dolgozni 39-es lázzal. Mit tehettem volna.

De most olyan betegséget találtak nálam hogy egy héten belül műtét lesz. A műtét nem halasztható mert veseműtét és eleve csak egy vesém van már. Bele is halhatok ha halasztom.

De ez mivel jár? 2-3 hét kórház + 1,5-2 hónapos épülés, fizikai munka teljes tilalma. Ülve aludni állva feküdni Hofi után szabadon.


Vajon vehetem úgy hogy nincs állásom? 2 nap után ki akartak rúgni engem is mást is mert beteg mert lenni, és most én vagy 3 hónapot biztos hiányoznék. Orvosi papír persze lesz de kitörölhetem vele ha kirúgnak.


2016. márc. 14. 20:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Betegállomány alatt nem rúghatnak ki, utána igen, de ne mondd, hogy ezt az állást sajnálod. Ilyet egész biztos, hogy találsz, mert ennél rosszabb már nem lehet. (Jó egy étterem, ahol betegek a dolgozók.)
2016. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Így olvasva, én úgy venném, hogy gyógyulásom után jobb ha másik munkahelyet keresek. Nagyon valószínű, hogy ha 2 nap hiányzás után őrjöngenek, akkor 1-2 hónap kihagyásnál felvesznek valakit.
2016. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Betegállományban nem rúgnak ki!


Utána mikor melózhatsz nincs kizárva,hogy kirúgnak,de addig nem.


Mosogatói munka sok van,találsz másikat hidd el ha annyira ilyesmit szeretnél tovább is dolgozni :)

2016. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"(Jó egy étterem, ahol betegek a dolgozók.)

"


mesélek valamit de el se hiszitek majd.

kollega pincét beteg volt. ment a telefon jöjjön vagy... ment. prüszkölt taknya náyla egybefolyt de ment, mert féltette az állását.

Egyik vendég panaszt tett hogy mi az hogy egy prüzskölő pincér szolgálja őt ki.

Na meg is kapta a fegyelmit + levonást!!

Ezt kapta "köszönetképpen" azért merrt betegen is dolgozott főnöki utasításra...


Hiszitek? megtörtént!

2016. márc. 14. 20:41
 5/29 A kérdező kommentje:

" annyira ilyesmit szeretnél tovább is dolgozni "


Nem szeretnék de két semmire se jó bölcsész diplomával ennek is örülhetek.

2016. márc. 14. 20:42
 6/29 A kérdező kommentje:

Bölcsész diploma: nem kell a szöveg hogy ez kamu,...

már hallottam ezerszer. Bár kamu lenne.

2016. márc. 14. 20:43
 7/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen diplomák? Nem cikizés, csak kíváncsi vagyok.
2016. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Bölcsész diplomával számtalan ember dolgozik rendes munkahelyen, jó beosztásban, átlagos vagy átlag feletti fizetéssel. Jó pár példát látok erre a rokonaim közt és az ismeretségi körömben is. Ne jöjjünk már azzal a szöveggel, hogy az semmire sem jó. Persze van sok reálos, akik szokták ezt mondani, mert azt hiszik, hogy az ő végzettségük automatikusan magasabb rendű.
2016. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,ki fognak,ezért ne jelntsd be előre,hogy nem fogsz menni,csak ha már megvan a papírod, műtét után pedig otthon lesz elég időd a neten nézelődni jobb meló után.
2016. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
én ismerek bölcsész diplomás könyvvizsgálót, szóval ez nem kifogás...
2016. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!