Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt vendéglátósok? Az...

Vannak itt vendéglátósok? Az idióta vendégeket hogy lehet elviselni? Vannak jó sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Őszintén, nem tudom valaki hogy tud lényegtelen dolgok miatt úgy kikelni magából, mint hogy véletlen másik kugli fagyit adsz neki, vagy kisebb limonádét, stb., mert mindent ki lehet javítani, visszamész, átrakod másikba, stb. Ki se látszunk a melóból. Ja meg a következők: alacsony a szék, miért nem másik színű szívószálat hoztál, miért ekkora a kugli, miért olvad ilyen gyorsan a fagyi(wtf?), és társai.

2014. júl. 9. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van. Magasról szarni kell mindenre. (emberek között dolgozok én is)
2014. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen... igyekszem, de amikor elkezd úgy beszélni veled, mint egy kutyával.. hát na.. nagy az Isten állatkertje, ez mindig bebizonyosodik :D
2014. júl. 9. 00:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi magyarok már csak ilyenek vagyunk... Mindig másokon vezetjük le a frusztrációnkat.
2014. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg ez azért is van, mert tudják, hogy te nem szólhatsz vissza... Simán maguk alá rendelnek téged.
2014. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én vissza szoktam szólni, de tudom h inkább az fáj nekik, ha hülyének nézed őket vagy levegőnek... amikor nem él célba a tréfa...
2014. júl. 9. 01:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kell a hülyét. Hülye kérdésre, hülye válasz. Ez tényleg betesz nekik:D
2014. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaa, azt szoktam :D csak néha elkap a sírás.... de ezt előttük persze nem mutatom :D
2014. júl. 9. 01:12
 8/11 anonim ***** válasza:
"miért olvad ilyen gyorsan a fagyi" kiégtem xD A mentes víz mitől mentes?
2014. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek miatt nehogy sírjál:) Nem szabad magadra venni ezt a sok szarságot. Én úgy szoktam, hogy amint elkezdi mondani valaki a magáét és nem jutok vele dűlőre, otthagyom. (ott rohadjon meg, ahol van:D)
2014. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

A közöttünk zajló párbeszéd:


-Szép jó napot kívánok! Mit adhatok?

erre az "intelligens" vendég válasza: -Marhapörkölt. (ez bizonyára egy általam nem ismert köszönési forma is)

Felvettem az ő stílusát, hogy könnyebben szót értsünk egymással, és rákérdeztem: -Mi van a marhapörkölttel?

Lefagyott a vendég, és ezt látva tovább kérdeztem, hogy szeretne egy adag marhapörköltet esetleg? Leesett neki, hogy mi történik, és elnézést kért.

2015. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!