Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri Angliában munkát vállalni?

Megéri Angliában munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Óvodapedagógus végzettségem van és középszintű angol nyelvvizsgával rendelkezem. Óvónőként nem tudnék elhelyezkedni, mivel anyanyelvi szintű nyelvtudás kellene hozzá és teljesen más kint az oktatási rendszer is.

Megérné sima két kezi munkát végezni 1000 fontért úgy, hogy a legjobb barátnőmmel költözök össze?

Mik a tapasztalatok? Megéri?


2016. márc. 21. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy, és mi a cél. Ha fiatal vagy és kalandra vágysz, akkor mindenképp, rengeteg új élményt szerezhetsz, és közben angolul is megtanulsz. Meggazdagodni mosogatásból, pláne Londonban viszont soha nem fogsz.

Nekem is pedagógus végzettségem van, a férjem munkája miatt jöttünk ki Nagy-Britanniába, szerencsére nem London, itt jóval olcsóbb az élet, de összetett okokból én is fizikai munkát végzet kint. És nem szeretem. Hiába keresek többet részmunkaidőben, mint otthon heti 40 órában, ha egyszer nem elégít ki szellemileg, amit csinálnom kell. Igaz, mi gyerekekkel jöttünk, így sok egyéb szempontot is mérlegelnünk kellett, ami fiatalon nem lett volna probléma.

2016. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt kimondta neked hogy nem tudnál elhelyezkedni?

Az én kislányom ovo nője elégé töri az angolt, viszont a gyerekekkel nagyon jól bánik.

2016. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!