Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit szóltok az ilyen "Mr....

Ti mit szóltok az ilyen "Mr. Spock" szerű kollégához?

Figyelt kérdés
Jött a munkahelyre egy huszas éveiben lévő fiatal kolléga, mindenre ilyen tudományos alapossággal válaszol. Múltkor szólt a rádió az irodában, közel ment hozzá és el kezdett recsegni, mire viccesen csak annyit mondtam neki, hogy "úgy pörögsz, hogy még a rádiótól is elveszed az energiát", erre azt mondta, "hogy nem veszek én el semmit, ultrarövid frekvencián egy régebbi kevésbé hatékony és behangolatlan készüléken előfordulhat a vétel romlása egy egyszerű visszaverődéstől is..." meg folytatta valami hullámok kioltódásával, a többit nem is tudtam megjegyezni. Volt olyan is, hogy a böngésző a gépemen furán jelent meg, olyan kockákra volt szétesve az ablak címe, erre valamit el kezdett magyarázni az ablakkezelésről, a gép memóriájának a mittudomén meghibásodádáról, itt se tudtam már követni. Egyébként tényleg aranyos, de fura elsőre. Ti mit szóltok az ilyen jellemhez?

2016. márc. 24. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nélkülük a világ sokkal rosszabb lenne, becsüld meg.
2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aranyos lehet, én eleve bírom a nem szokványos figurákat, úgyhogy örülnék egy ilyennek.:-)
2016. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem autista? A tudományokban csodákra képesek,memóriájuk bámulatos, tájékozottságuk lehengerlő, de a mindennapi életben olyan suták, darabosak.
2016. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3-as felvetése helytálló lehet.
2016. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

# 3:


Igazad lehet, a legidősebb fiam Aspergeres, pont ilyen. Ha valami olyan dologról van szó ami érdekli, akkor le nem száll a témáról, amíg mindent részletesen ki nem tárgyal. Néha nagyon fárasztó.

2016. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa az ilyen figura,mindegy hogy "beteg" e vagy sem. Ha enyhe autista akkor eleve nem érti ha egy kérdés beszólás nem valódi ,hanem csak viccelődés,mert nem veszi ki az apró jelekből hogy nem komoly a dolog csak a szöveget értelmezi ,és ő a helyes választ adja rá. Nincs ezzel baj ,az említett Spock is nagyon hasznos tagja volt a legénységnek :)
2016. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"úgy pörögsz, hogy még a rádiótól is elveszed az energiát"

Erre mit lehetne reagálni? Egy kínmosolyt maximum, mert nagyon nem vicces. Talán te vagy, aki kettőtök közül fura, ő meg csak oldani akarja a helyzetet.

2016. márc. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem csak a rezsiről, meg barátokköztről tud vartyogni, akkor az már fura, meg autista? Istenem! Hová süllyedünk? Örülnék, ha végre lenne kollégám, akinek valami értelmes és nem szokványos témája van, nem csak arról tud beszélni, mit evett, mije fáj és aludt-e éjszaka.
2016. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!