Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Star Trek film?

Melyik a legjobb Star Trek film?

Figyelt kérdés
Szeretnék megnézni egy Star Trek filmet, de nem tudom melyik a legjobb. Mivel még nem láttam egyet se szerintetek melyiket nézzem meg?

2015. febr. 15. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz arra felelni, hogy melyik a legjobb, mert az emberek ízlése különbözhet. Nekem például az Új Generációs filmek tetszettek jobban (talán leginkább a Kapcsolatfelvétel), meg az új feldolgozás első része is elég jó volt. Az eredetiből nem ismerem mindet, és az új feldolgozásból sem.


Objektív listát nehéz találni, de talán az IMDb értékelések jók lehetnek, mert az a többség véleményét tükrözi:

[link]

2015. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóhoz hasonlóan nekem is a First Contact a kedvencem, utána a Star Trek IV - a hazatérés, majd az első, a Star Trek - A Mozifilm, utána a Star Trek 2009. Igazából mindegyikben van valami, amit lehet kedvelni, szerintem nézd meg sorban az összeset :)
2015. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami nagyon fárasztóan hippis, amiben azt a tetves bálnát hajkurásszák fel s alá.


Aztán a két legujjabb szörnyűségesen politikailag inkorrekt (rosszabb mint a 60as évekbeli eredeti), és gyakorlatilag akciófilm.


Én igazából a sorozatokat ajánlanám, a filmeket meg csak igazi fanoknak. Talán Picard, Archer, Janeway vagy a Sisko korszakot, mind a négy nagyon jó.

2015. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!