Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen egy kollégám...

Munkahelyemen egy kollégám kiközösítés áldozata lett, számomra komoly stresszt okoz a két oldal között villámhárítónak lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha nem szidom én is a többiekkel együtt akkor engem is kiközösítenek, az igazságérzetem azt mondja viszont, hogy a munkahelyi terror agresszorai között nincsen helyem.

A mobbing áldozata érzi, hogy csak rám számíthat és minden erejével belém kapaszkodik, tőlem vár segítséget.

Már komoly mellkasi szorításokkal küzdök a helyzetemből adódóan.


2016. márc. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Főnök mit csinál?
2016. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott nincsenek értelmes emberek, akikkel lehet erről beszélni?
2016. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A főnök nagyon megalázóan bánik ezzel a kollégával.
2016. márc. 27. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindennek oka van. Vagy beállsz a sorba, és csatlakozol a többiekhez, vagy társulsz a "barátnődhöz" és ketten az osztály ellen...


Nem tudom, Te döntésed.

2016. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csillapítani az indulatokat. Pl.: a gyűlölködő kollégáidnak kezdj el beszélni arról, milyen jó, ha békésen együtt tudnak működni egy munkahelyen, milyen fontos a szerettelteli légkör. Hátha észbe kapnak. Vagy ha elkezdik éppen szídni azt a kollégát, hívd fel a figyelmüket valamire, amit éppen jól csinált. Enyhítsd egy kicsit a haragukat. A mellkasi szorítás nem jó jel, mostanában nekem is van. Ha erre a háborús helyzetre gondolok, ami a világban van már érzem, hogy ezerrel ver a szívem. Még régebben vettem egy szívnyugtató gyógyteát, neked is ajánlok valami hasonlót. A citromfűteára és a hársfateára is mondják, hogy nagyon egészséges.
2016. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HR felé jelezze a kolléga a problémát ill. ha van, akkor az etikai osztályra.
2016. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!