Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiözösítenek mindenhol, de...

Kiözösítenek mindenhol, de nem tudok változni bármennyire és szeretnék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Iskolában is és a legtöbb munkahelyemen kiközösítettek vagy mobbingnak voltam kitéve.

Nem vagyok agresszív, segítőkész vagyok, el tudok beszélgetni az emberekkel, én mélyen érző embernek tartom magam mert ha a másik sír akkor sokszor bőgök én is vele együtt, ha öröm éri, tudok vele örülni.

Amit megállapítottam, hogy az alkatom miatt esetleg irigykedhetnek, mert vékony és fürge vagyok, ha felkapom a vizet csúnyán bezélek, és sajnos elég nehéz a felfogásom és suta vagyok. Ezek biztos idegesítőek lehetnek másoknak, tudom engemis zavar. Alkatomon és a nehéz fejemen nem tudok változtatni.

Alapjellemem ilyen körülbelül. Melóhelyen mindent megcsináltam, de sose volt semmi tökéletes, hiba volt benne mindig, még akkor is, ha egy-két ember azt mondta nincs.

Amikor olyan unkahelyem volt, ahol pl takarítani kellett, a területemen amit rám bíztak, nem volt probléma, magam ura voltm magam tempójában kellett dolgoznom, senki nem kötött bele a dolgokba.

Én úgy el vagyok szontyolodva az miatt, hogy egyszerűen nem tudok megfelelni soha sehol. Szerintem nekem nem is szabadott volna megszületnem, mert mindenhonnan elüldöznek, kiközösítenek.

Mit csináljak?

(Gépelési hibákért bocsi, van mikor makrancoskodnak a billentyűk, pedig lassan írok).

32/N



2015. aug. 21. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Vannak barátaid, eljársz valahova? Nyiss az emberek felé, a hibádon meg próbálj változtatni
2015. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Van kedved ismerkedni vagy erről beszélni? Írj rám
2015. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz, velem is sokszor volt hasonló, igaz, más miatt.

Párod van, aki szeret és elfogad?

2015. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általánosban engem is kiközösítettek, középiskolában szintén, főiskolán sem volt olyan jó, munkahelyen bár nem közösítenek ki, de valahogy mindig úgy alakul, hogy akivel szeretnék jóban lenni, inkább elkerül (nem szoktam rátelepedni senkire, csak időnként együtt lenni úgy kötetlenül - ilyesmit szerettem volna)...


# 3 voltam.

2015. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Párom szerencsére elfogad, bár a nehéz fejem miatt Ő is "pöröl" velem.

Próbálok ismerkedni, de így spontán nehezen megy. Vagy valamiért nem jön össze.

2015. aug. 21. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok én is és nem értem miért.

Az alkatod miatt biztos nem, semmi baj nincs azzal, hogy vékony és fürge vagy, sőt ez jó.Inkább a dundikat, lassúakat szokták piszkálni.

Családod hogyan bánt veled? Dicsértek sokat gyermekkorodban, vagy inkább a hibákat hangsúlyozták?

Talán az lehet a baj, hogy elhiszed, valami nem stimmel veled, te is rosszul állsz saját magadhoz, ráadásul kedves vagy azt hiszik a fejedre lehet nőni.

Azt javaslom, hogy még ha nem is értesz valamit, ne kérdezz, máshogy járj utána a dolognak, ne lássanak tájékozatlannak, legyél kicsit szigorúbb, öntudatosabb, legalább tettesd hogy van önbizalmad.

2015. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a nehézfejűséget meg sutaságot szerintem csak bebeszéled magadnak.
2015. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jó Neked csapatban dolgozni. Nem azt mondom, hogy dolgozz egyedül, de pl. irodai munka 4 kollégával összezárva gáz...
2015. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 vok: [link]

töltsd ki ezt a tesztet, hátha segít. Nekem erős vitaminhiányom van a teszt szerint és nem is csodálkozom, amilyen válaszokat adtam. A vitaminhiányon pedig lehet segíteni, vitaminnal, nem gyógyszerrel.

2015. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!