Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy munkahely, ahol a légkör a főnök alkalmatlansága miatt egyrészt link, másrészt, ha valaki mégis próbál kvázi rendet tenni, akkor ő a gonosz. Ugyan vannak feladatok, de szinte minden munkatársnak van lehetősége több órát lazsálni mellette (FB-zni, magánlevelezni, csacsogni, stb.).

Nekem ez a közeg nem tetszik, mert nem ezt tanultam, nem ezt tapasztaltam sehol. Szeretnék váltani, de nem tudok, mert nem igazán hívnak sehova se állásinterjúra. Ugyanakkor, ha hazamegyek, akkor az alapvető dolgokon kívül nem csinálok semmi értelmeset. Tehát ha úgy vesszük, kezdek leépülni…

Mit lehet ilyen esetben tenni, mind a munkahelyre vonatkozóan, mind otthonra vonatkozóan, hogy tartalmas legyen az életem?



2016. márc. 31. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj valami újat tanulni.lefoglalod magad és lehetnek sikereid benne.Vagy kezdj el futni!Az is jó kis sikerélmény,ha fejlődsz.
2016. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is tudnék melóhelyen minden xart csinálni...

Gyakorizni szoktam, tanulni rengeteget!!! minden nap min 30-60 percet rászánok erre!

Az már a te hibád, hogy nem tudod hasznosan felhasználni azt a lehetőséget amit kaptál...

Én például a hobbimat tanulom netről (játékfejlesztés), mellette nézek játékokat amiket kipróbálhatok, vagy csak a videóját megnézem, hogy mit hogyan valósítottak meg benne...


De talán ide a legjobb példa az egyik ismerősöm akinek amikor jól ment, akkor lerakta a biztonsági őri papírt, nem drága, gyorsan megszerezhető......

Aztán sajnos beütött a baj, így más munkát kellett keresnie, elment biztonsági őrnek IDEIGLENESEN!

Végül éjszaka szabadidejében tanult szakmát!

Persze sok szakmához gyakorlat is kell, de az elméletet megtudod tanulni szabadidődben!

Ő az első pár napon kifigyelte ki mit hogyan merre...hát nem volt valami mozgalmas a munka, de még a nappali műszak sem, így elkezdett tanulni!


Az a te hibád, hogy lazsálsz és inkább FB-ozol, minthogy youtubeon, vagy googleben keresnél leckéket, megoldásokat...

Mondjuk én programozó vagyok, én netről rengeteget tudok gyakorolni, nem csak elméletet tanulok...de ha irodában dolgozol akkor te is tudsz saját projektet csinálni magadnak...mert ott a gép és az idő!


23F

2016. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a 2.-nak külön köszi, mert adtál egy jó tippet:).
2016. ápr. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!