Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell csinál efy fürdő-well...

Mit kell csinál efy fürdő-wellnes központban a takarítónak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek proba munkára,de én még soha nem dolgoztam takarítóként.Arra lennék kicáncdi hogy miket kelk takarítani.Nehéz-e.Fedett fürdőről van szó.Izgulok segítsetek.

2016. márc. 31. 22:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyes írásért teloról írtam siettem.
2016. márc. 31. 22:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Szokásos dolgok, sepregetés, felmosás, portörlés, szemétürítések, wc- zuhanyzó takarítás stb
2016. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon?
2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magyar országon,északai takarítóként.
2016. márc. 31. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam egy ilyen fürdőbe éjszakai takarítóként. Minden éjszaka 4 takarítónő és 3 medence tisztító volt műszakba illetve 2 biztonsági őr. A 4 takarítónő kb. 2 óra alatt rendbe tette az egész fürdőt. A medence tisztítás is hamar készen volt. Így éjfél előtt mindig mindennel készen voltunk. A főnök mindig mondta, ha készen vagyunk mindennel azt csinálunk amit akarunk, csak senki ne haljon meg a fürdőbe, ne legyen alkohol fogyasztás és ne hagyjuk el a munkaterületet. Reggelig mentek a fürdőzések, szauna használat, szolárium, csúszdáztunk össze-vissza. Imádtam ott dolgozni. Ha jobb lett volna a fizetés még ma is ott dolgoznék.
2016. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én csak este 12ig vagyok.Remèlem nem lessz gond.Köszönöm a válaszokat,utolsonak föleg.Kicsit enyhült az izgulásom.
2016. ápr. 1. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Mindig használj gumikesztyűt! Az elején én kesztyű nélkül kezdtem el dolgozni, de annyira kiszáradt a kezem, hogy magától szétrepedt mindig a bőröm és nagyon mély repedések voltak amik nagyon fájtak.

2016. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Záróra után, mikor nincsenek emberek, akkor nyilván könnyebb a dolog, gondolom fertőtlenítővel fel kell mosni a medenceteret, öltöző és egyéb helyiségeket, WC-ket kitakarítani, feltölteni papírral..stb

Napközben sokkal rosszabb, ha ott a millió ember, akik állandóan pocsolnak, akkor csak mindig annyit látni, hogy nem győzik a medence körül a vizet feltakarítani.

2016. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet majd valakínek segít a válaszom.Dolgozom mar 2napja.Rengeteget kell takarítani,szaunától el kezdve az ormotlan oriás üvegekig...Otthagysz egy kis vizcsepet már kárognak.6an vagyunk egy labirintusra kb 50helységgel...
2016. ápr. 2. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!