Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Rionen kérdése:

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A munkatársam anyukája haldoklik. Vastagbél rák.

Jól kijövök a sráccal.

A részvétnyilvánításon kívül mit tegyek még érte.

Anyagi vonatkozásban nincs gondban, egyáltalán nincs.

Igazából arra gondolok, hogy amikor az én apukám meghalt ő még részvétet sem nyilvánított (nem mintha hiányzott volna, akkor észre sem vettem csak jóval később esett le). Mellesleg akkor egy munkatársamat kivéve, semelyikük sem tett semmiféle értékelhető gesztust se felém, csak a főnököm az egyik általa talált hibámat elintézte annyival, hogy hagyjuk.(És nem, nem én vagyok a kiutált a csapatból, csak fura a munkakörnyezetem:D).

Én szívem szerint indítanék koszorúra pénzt gyűjtést és nem azért, hogy az orra/ruk alá dörgöljem, hogy na én megteszem, hanem azért mert így helyes.

De nem tudom, hogy jól jönnék e ki a buliból.

Ez a munkatársam fogja apóséktól örökölni a céget. Szóval nagy vonalakban ő lesz a főnököm. De nem szeretném ha azt hinné azért teszem, hogy bevágódjak.Remélem addigra én már máshol dolgozom.

Lehet, hogy az a helyes döntés ha csak küldetek magánemberként egy csokrot névtelenül?



2016. ápr. 1. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legutóbbi, a névtelen csokor. Meg fogadd elismerésem, Te egy nagyon rendes ember vagy.
2016. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!