Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemelyi jogok, munkahelyi...

Gy75 kérdése:

Szemelyi jogok, munkahelyi buncselekmeny, mehetek ezzel rendorsegre?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek, azert fordulok hozzatok, mert nagy dilemmaban vagyok! Valaki egy lopast ram akar kenni a munkahelyen ugy hogy a taskamba rakott -bolti cikket- h tamkenje a dolgokat! Eleve belenyult a taskamba az engedelyem nelkul, aztan a fonokom lefotozta mert szoltak neki h talaltak vmi a taskamba. A fonokom ugye akko lefotozta. Es kerdezte h tettem e el valamiz. Mondtam hogy nem. Es mondta h fenykep is van rola. Es megmutatta a taskam ahogy levan fenykepezve benne az eltulajdonitott cikkekkel, ami a taskam meg a munkahelyemen volt! Es igy sertettek barmilyen szemelyi jogokat vagy esetleg buncselekmenyt?! Ez nem csiny volt. Mert fegyelmivel fenyegetnek engem amikor nem is csinalzam semmit csak oszinte vagyok es ez sok embernek nem tetszik a munkahelye.es igy fordulhatok a rendorseghez barmivelis??
2016. ápr. 1. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
fordulj a helyi rendororshoz, vagy kerd ki jogasz velemenyet, de mindenkeppen legyen nyoma valahol annak, hogy jelentetted, nem te loptal, hanem valaki a taskadba tette.
2016. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos tennék lépéseket az ügyben, de hogy utána elzárva tartanám a cuccom az fix.
2016. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szepen koszonom!!!
2016. ápr. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!