Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes lenne munkahelyet...

Érdemes lenne munkahelyet váltanom? Vagy ez úgy működik, hogx az egyik kutya, másik eb?

Figyelt kérdés

4 hónapja dolgozom életem első munkahelyén

A közeget utálom, egyszerűen a főnök is bunkón viselkedik velem

Olyan nagy a hajtás, meg van bolondulva mindenki, a többiek szerint régen ez nem igy volt

Ha én elrontok egy apró dolgot, velem senki nem érzékelteti, hogy semmi baj, kijavítjuk, segítünk neked... Bezzeg ha az 5 éves dolgozó ugyanezt csinálja, akkor oldott a hangulat, mindenki nevetgél és közösen intézkednek

A főnök velem nem bratyizik, mint másokkal, hiába vagyok kedves és nyitott személyiség

A kollégák párban írják az idegen nyelvű leveleket, nekem könyörognöm kell ennél sokkal nagyobb problémák megoldásáért, mert még soha az életemben nem láttam ilyet

Egyébként irodai munka

Ez életem legelső munkahelye, minden nap fejfájással jövök haza

Mellette suli is van hétvégén, elég nehéz

Nem akarok csödörből vödörbe esni, mit tegyek?

Tudom hogy máshol sem fenékig tejfel, de szerintem ettől azért jobb...??

Köszönöm

19 l


2016. ápr. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy tanulsz még ,nem tetszik a hely, utálnak ,ez nem fog változni ott ha 4 hónapja nem változott..Konklúzió: lépj ki! Nem kell ezen rágódni sokat még nem vagy abban a helyzetben gondolom hogy otthon sír a 3 gyerek meg árverezik a lakást szóval még ugrálhatsz.
2016. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még, próbálkozhatsz .

Döbbenetes egyébként, hogy az emberek milyen egyforma hülyén tudnak viselkedni mindenhol xD . Nekem is volt egy pont ilyen munkahelyem, 1 hónapja voltam ott, mindenki magamra hagyott a 10-20-30 éves dolgozók meg párban végezték a dolgukat (talán még a wc_n is) .

2016. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pár hónap után el akartam jönni első munkahelyemről. De maradtam, mondván, "máshol sem jobb".

Rosszul tettem.

Olyan munkahely nincs, ahol minden tökéletes, de olyan van, amit lehet szeretni, és ahol emberszámba vesznek.

2016. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen ez megy. A legújabbaknak nem segítenek, magukra vannak hagyva. Aztán aki talpraesettebb, az feltalálja magát, meg rájön, az első pár hónapban, hogy kikkel érdemes jóban lenni. Ha velük összebarátkozott, utána meg már befogadja a társaság, és nem fogják b__szogatni minden hülyeség miatt, mint előtte. Nálunk havonta jönnek új dolgozók, de kb. egy évbe telik, mire befogadja őket a társaság. Velem is folyton ellenségesek voltak, nem segítettek semmiben majd egy évig. Meg folyton letoltak, ha hibáztam. Most már odajönnek, ha látják valami baj van, és ők kérdezik meg, hogy segíthetek-e. Meg ha hibázok is, csak mondják, hogy nem baj, mindenki szokott hibázni, majd kijavítom a hibát. :D
2016. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!