Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm fizetésemelést...

A főnököm fizetésemelést ígért be nekem viszont én el szeretnék menni. Hogyan adjam tudomására?

Figyelt kérdés
Már ettől a héttől kezdve több a keresetem, viszont 4 hónap múlva el akarok menni, főleg a nem túl barátságos időbeosztás miatt. Hogyan adjam tudomására úgy hogy közben megemelte a fizetésem?
2016. ápr. 6. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, élvezd a helyzetet, aztán majd szólsz neki. Csak arra vigyázz, hogy ha ragaszkodik a felmondási időhöz, akkor annyival korábban add be a felmondásodat.
2016. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem gond , mielőtt kilépsz számold vissza a felmondási időt , ezta dátumot közöld és onnét ketyegjen a kilépés . Az új hely legalább 2 szempontból előnyösebb legyen a mostanitól .
2016. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

6 órába vagyok bejelentve.

Mik azok a szempontok?

2016. ápr. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!