Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráhajtottam, és már-már...

Ráhajtottam, és már-már összejöttem egy távolabbi haverom exével, ez a tudomására jutott, most mit tegyek? 29/F

Figyelt kérdés

Egy két hete rám írt egy távolabbi haverom exe. Értsd ezt a távolabbi havert úgy,hogy nem vagyunk nagy barátok ,mindössze vannak közös barátaink ,és általában eddig mindkettőnket meghívtak bulikba.Én is ott ismertem őt meg,spannolgattunk ilyenek de olyan szinten nem lettünk barátok.Szóval rám írt az exe akivel tudomásom szerint nincsenek együtt fél éve.Én nem szóltam neki erről ,hogy ráhajthatok -e ,igazából ameddig nem fordult komolyabbra addig nem akartam neki szólni. Tudom az hogy nem kérdeztem meg egy nagy szemétség és már nagyon bánom,de úgy gondoltam ,hogy mivel amúgy sem vagyunk nagy haverok,és tudomásom szerint ő már lezárta ezt a dolgot magában akkor nyugodtan ráhajthatok.Történt hogy tegnap találkoztam a lánnyal és egy közös ismerőssel talalkoztunk aki nézett h miért járunk mi kézenfogva. köszöntem neki stb. egy óra után már kaptam is az üzenetet a lány exétől h hogy képzeltem stb. és erre letiltott. Legjobb barátommal ugy gondoltam ugy a legkorrektebb ha megirom neki h nem akartam megbantani senkit és sajnalom a felreertest. Meg akarom vele beszélni a dolgot személyesen. Ő erre elhajtott h felejtsem el.

Most mit kezdjek? attól tartok hogy a baráti köröm emiatt kihátrál mögülem, és azokba a bulikba már nem fognak többet meghívni ahova mindketten hivatalosak lennénk. De én esküszöm nem akartam vele kitolni.

Ennek ellenére ő nagyon dühös most rám... amit meg is értek.

egy bizonyos idő után akartam volna beszélni vele erről a dologról ,hogy mit szól hozzá ha az exével igy meg ugy,de megelőzött a srac akivel talalkoztunk.

Ebben az esetben mit tegyek? 29/F Miskolc


2016. febr. 28. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Már 19 évesen sem csináltam ilyesmiből problémát...
2016. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ráhajtottam, és már-már összejöttem egy távolabbi haverom exével, ez a tudomására jutott, most mit tegyek?"

Ez után nem fogom elolvasni kérdésed. Nincs értelme.

Hh mit tegyél?? Mivel? Építsd kapcsolataidat.

2016. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!