Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet választanátok?

Melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

1. A jelenlegi munkahelyem: jogi asszisztens vagyok 8 órában, H-P, 9:30-17:30-ig. Az iroda 1,5 órára van tőlem, tehát napi 3 óra utazás. Fizetés: nettó 110.000,-Ft+Budapest bérlet+10.000,-Ft értékben Erzsèbet utalvány.


2. Felajánlott munkahely: irodavezető egy ügyvèdi irodában, 6 óra munka, H-P 9-15 óráig, az iroda 1 órára van tőlem, tehát napi 2 óra utazás. Fizetés: nettó 110.000,-Ft+bérlet+fizeti a telefon előfizetésemet.


A jelenlegi iroda kb 15 fős, az új 7-8 fős. 24 éves nő vagyok.


2016. ápr. 9. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem mi a kérdés. Kvázi ugyanaz a béred, előrébb léphetsz és kevesebbet kell dolgoznod és utaznod. Ha legalább kifejetnél olyanokat, hogy nem akarod otthagyni a mostani helyed, mert mindenkit nagyon szeretsz, akkor érteném a dilemmát, de így nem igazán.
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Roland G. ***** válasza:
100%

Másodikat.

-Fizetés dettó

-Közelebb van

-Új emberek/közeg=újdonság varázsa :)

2016. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Elmennék kőművesnek 3x ennyiért.
2016. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2.at, kevesebb munka és utazás ugyanannyi pénzért.
2016. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg egy irodavezetőnek több a dolga, mint egy jogi asszisztensnek. Ráadásul nem véletlenül fizetnék a telefon előfizetésedet.
2016. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másodikat.

De megjegyzem, én szállodaiparban takarítok középfokú végzettséggel, nagyjából kötetlen munkaidőben (ha sok a meló, kb 8 óra, laza napon kb 4) de a fizu fix, 110000 nettó.Vidéken.Néha nehéz (fárasztó) és sajnos a fejlődés látványa, szellemi kihívás hiányzik, mert az nincs meg ebben a munkában, de munkaidő + fizu arány, ráadásul helyi viszonylatban elég jó.Ráadásul 10 percre van.Megőrülnék, ha d.u 2-nél tovább kéne senyvedni egy munkahelyen!

2016. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
110 ezer nagyon kevés. Egyiket sem fogadnám el
2016. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!