Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő akkor is van, ha...

Próbaidő akkor is van, ha korábban dolgoztunk már ugyanannál a vállalatnál, ugyanabban a pozícióban?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor eltekintenek ettől, mondván hogy már ismernek?
2016. ápr. 20. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Számtalan esetről olvastam, amikor a három hónapos próbaidő után valamilyen ürüggyel újabb három hónapos próbaidőre alkalmazták a kiszolgáltatott munkavállalókat.
2016. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De itt most nem ezt kérdeztem.
2016. ápr. 20. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A torveny szerint van probaido, ez nem attol fugg, h mennyire ismernek.
2016. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már egy éve dolgoztam alkalmi munkavállalóként a cégemnek, amikor felvettek állandóra és 3 hónap próbaidővel indult a felvétel. Szóval neked is lesz valószínűleg. Amúgy nem tudom, miért baj? Ha már dolgoztál ott és beváltál, akkor nem fognak csak úgy kirakni a próbaidő alatt, szóval ettől nem kell tartanod. A fizu meg próbaidő alatt is ugyanannyi, mint utána, tehát ebből sincs hátrányod. Inkább örülnöd kéne, hogy próbaidővel kezdik, mert így ha meggondolod magad, azonnali hatállyal felmondhatsz még egy darabig, nem kell magyarázkodnod sem.
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan. Örülnék neki.
2016. ápr. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!