Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba ezeket is beleírh...

Önéletrajzba ezeket is beleírhatom?

Figyelt kérdés
Mivel csak 12 osztályom van meg(az érettségim nem sikerült), és nem dolgoztam még sehol csak diákmunkán és szakmai tanulmányom alatt(a szakma sincs meg) voltam gyakorlaton,ezért nincs sok minden,amit beleírhatnék. Ezért gondoltam,hogy beleírnám a diákmunkáimat.
2016. ápr. 22. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Beleirhatod, de sajnos a rideg valosag az, hogy erettsegi es szakma nelkul irhatsz te barmilyen oneletrajzot, csak alja munkara fognak felvenni. Oda meg ugyis mindegy milyen korabbi munkaid voltak.


Azert azon elgondolkoznek a helyedben, hogy erettsegi nelkul mire mesz majd az eletben...

2016. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló,először is köszönöm a válaszod!

Másodszor pedig szó sem volt róla,hogy nem fogom az érettségit megpróbálni újra.

2016. ápr. 22. 10:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahová ilyen végzettséggel felvesznek oda önéletrajz sem kell :D bocsi de tényleg már az érettségi sem ér szart sem önmagában.
2016. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem itthon akarok ülni és nézni a négy falat,hanem tanulás mellett dolgozni is szeretnék és KELL önéletrajz.
2016. ápr. 22. 11:11
 5/13 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy beleírhatom az önéletrajzomba a diákmunkát?
2016. ápr. 22. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Beleirhatod, de ugyanannyit ersz vele, mintha nem irtad volna bele. Relevans munkatapasztalatkent nem fogjak figyelembe venni, maximum annyi elonyod lesz, hogy mar lattal munkat kozelrol, ami a kortarsaidat nem feltetlenul jellemzi.
2016. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Aha, tehát szegény csávó s..ggh..lye hogy bármit is csináljon, deeeee ha holnap kézbe kap egy érettségit vagy egy diplomát akkor már ő a világ császára?


Szeretem ezt a sok kocka gondolkodású embert ezen az oldalon :D

2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Ne hidd el amit mondanak. Beleírhatod a diákmunkát, az is munkatapasztalat, és figyelembe fogják venni.


Amúgy kajakra nem tudtál összehozni érettségin egy kettest mindenből?

2016. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Beleírhatod.

Első körben gyári és közcélú munkákra tudsz jelentkezni. Ilyenekre nem kell önéletrajz.

Én is gyárban kezdtem a pályafutásomat.



Érettségit tényleg össze hozhattad volna.

Én nagyon hülye vagyok mindenből,írásbelin matekból megbuktam. Viszont szóbelim jól sikerült.


Infom 4-es lett, németem 4-es lett a többi 2-es, asszem talán töriből lett meg a 3-as, matek meg nagy nehezen meglett,bár köcsög tanárom volt -.-

2016. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is a matekon csùsztam meg. El sem engedtek érettsêgizni 12.végén,ìgy pótvizsga,az meglett és Oktòberben pròbálkoztam az érettségvel. Sajnos csak a szòbeli "jött össze",de végül az sem . Szòval most ùjraìrom májusban.
2016. ápr. 22. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!