Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy egyszerűbb önéletrajzba...

Egy egyszerűbb önéletrajzba beleírhatom, hogy egyedülálló vagyok? Plusz pont lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyen teszkós/gyári/konyhai munkára jelentkezek. Arra gondoltam, hogy így egy 30 éves kor körüli nőnél előny lehet, mert hogy egyedülállóként nem megyek el nászútra, meg gyesre meg a gyerekkel szabira, hiszen senkim nincs. Vagy ezt nem igazán veszik figyelembe, ne írjam?

Ha beleírjam, akkor hogyan?



2012. okt. 23. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előnynek számít, főleg, ha gyereked sincs. Úgy írd be, hogy családi állapotod hajadon vagy egyedülálló.
2012. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsana73 válasza:
68%
Én nem írnám bele. Mert azt jelent, hogy nem vagy megállapodott, tehát keresel és tervezel. Így nem biztos, hogy lehet veled hosszútávra számolni. Én szerintem, nincs köze a családi állapotnak a munkára való jelentkezéshez. Ilyen dolgokat elég, ha a HR-ssel megbeszélsz interjún. Mert akkor bővebben tudsz kifeljteni, hogy mi a helyzet a magánéleteddel.
2012. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ugyanannyi ember értelmezné előnynek, mint amennyi hátránynak. Téged meg kiszolgáltatottá tesz, ha ilyet elárulsz magadról.
2012. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
... tulajdonképpen ezzel az erővel lakáskulcsot is adhatnál nekik, mert így aki olvassa az önéletrajzodat, tudja, hogy amíg nem vagy otthon, addig senki sincs otthon.:S
2012. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!