Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mc'Donalds vagy Tesco?

Szeretemacsokit kérdése:

Mc'Donalds vagy Tesco?

Figyelt kérdés
Nyári munkára szeretnék menni. 2 évig dolgoztam egy cégnél mint kisegítő, de most valami újat szeretnék kipróbálni és a mekire vagy a tescora gondoltam. Melyiket válasszam és miért?

2016. ápr. 23. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem akarsz semmi pénzért sokat dolgozni akkor keresel valami mást. Mindkettő rossz választás.
2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább a Tesco. Ha a mekiben dolgozol, többet oda az életben nem teszed be a lábad :D
2016. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam a teszkóban nem annyira rossz munkahely.
2016. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Ebbol a 2bol valasztani nehez, van " elonye" mindkettonek a masikkal szemben ,de mindketto pocsek.. ( tapasztalat). Esetleg vmi 3. opcio?

A tescoban az arufeltoltes egesz jo, de kasszasnak sosem mennek oda megegyszer. Mekiben szinten hatul jobb lenni, mint kasszaban ( de ez ugye egyeni , ki mit bir jobban).

2016. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkabb Tesco! En rengeteg tescoban dolgoztam mindegyik tetszett,pedig marhara utalok dolgozni. Nem kell magad tulhajtani mint pl a mekiben
2016. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Én már fél éve dolgozok diákként Tescoban mint kasszás és persze nagyobb ünnepekkor baromira nehéz volt. Fontos hogy legyen türelmed ha kasszába mennél. ( egyszer voltam árufeltöltő és kasszás egyben az egyik nap )Az árufeltöltés viszont keményebb fizikai munka..a kasszában meg az embereket kell elviselni és a "vásárlónak mindig igaza van".Számítanod kell rá ha kasszába mész nem csak az a feladatod hogy állsz a kasszánal és kész,hanem ha megkérnek valamire neked menned kell legyen az kocsi tologatás vagy vissza kell vinni az árukat amit ott hagytak a vásárlók vagy táskákat kipakolni vagy takarítani a kasszák körül. Legtöbbet 8,5 órába mehetsz egy fél óras szünet jár XDMcdonaldsba nem mennék még ha fizetnél sem XD sok sikert!!
2016. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen Kaposváron kéne találnom valami munkát nyárra. Ezek tűntek alapvetőnek, de imádok a mekibe járni enni és félek ha oda megyek, akkor megutálom a kajákat. Illetve a konyhában gondolom elég meleg van és ez miatt van hogy leesik a cukrom. A tesconál a kasszás és az árufeltöltős munka is szimpatikusnak tűnik, csak az egyik rokonom nincs valami jó véleménnyel a tescos munkáról, ezért félek tőle. Mondta hogy bunkók voltak vele és úgy csesztek ki vele ahogy csak tudtak, bár ő Dombóváron volt. Mennyi a fizetés ezeken a helyeken kb. ? És hogyan tudnék könnyen munkát találni más helyen?
2016. ápr. 23. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is a Tescora szavazok.
2016. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Most fel vitték az óra béreket így nehéz megmondani ha este mész többet kapsz vagy ha hétvégén mész akkor is több jár. Nem rég volt gond a mcdonaldsal h több diák nem kapott fizut...velem a tesconal ilyen még soha nem volt munkatársaim is elviselhetőek és szokott lenni buli ahol jobban megismerheted őket XD
2016. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesco. Mekiből is van jó, de ahol én voltam nem voltunk emberszámba véve. Üvöltve volt velünk minden apróságért. Volt olyan hogy elküldtek másik étterembe dolgozni 4 órára úgy hogy az utazás 6 óra volt és az útiköltséget se állták hanem jóváírtak a 10 ráfordított órára 4 óra minimálbért. Mindenért be volt szólva. Volt amikor reggel 6-kor hívtak szabadnapomon hogy 8-ra legyek már bent, de olyan is hogy bementem és közölték jah mégse kellek mára menjek haza. Egy vicc volt az egész. Volt olyan kollégám akit a nyaralása közben hívtak fel és elvárták hogy vonatozzon fel pestre balatonról csak hogy 4 órát tudjon melózni mikor szabadsága lenne (természetesen minimálbérért és a vonatköltséget nem térítik). Szóval ennél a Tesco csak jobb lehet...
2016. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!