Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy miért utálják az emberek a Rendőröket, miért van az hogy bárkitől véleményt kérek mindenki azt mondja hogy utálja őket, Pedig ők csak nekünk segítenek, vélemény?

Figyelt kérdés
Ha bajban vagy majd szuperment vagy batment fogjátok hívni, ő nem fog jönni, de a rendőr ott lesz ha bajban vagy, nem csicskák, csak a munkájukat végzik? Ne utáljátok azokat akik védenek és segítenek, inkább akik lopnak, csalnak, hazudnak.
2016. máj. 1. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Mi ez a beszéd a rendőrök mellett?

Látszik nem volt dolgod velük nagyon az életben.

Védik a gazdagot, a politikusokat, és azokat akiket védenie kell "parancs" alapján. De az igazán dolgozó népet nem védik, hanem büntetik mindig!

Elmesélem személyes tapasztalatom mikor a szomszéd háza előtt részegek randalíroztak. Felhívtam a kerületi kapitányságot hogy jöjjenek már ki rendet tenni. Tudod mi volt a válasz? Az messze van a kapitányságtól, hívjam a másik kerületi örsöt. Felhívtam és ott meg azt mondták "intézkednek". Tudod mit csináltak? Semmit. Azóta sem értek ide pedig ennek már egy éve is elmúlt. (Nekem kellett kimenni és rendet rakni.)

2016. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert traffipaxozni, meg a kisembert ba*ogatni mindig van pénz meg ember, de amikor a kisebbség ellen kéne fellépni, sosem jönnek, hanem mindig a bűnözők pártjára állnak.

Úgyhogy nem tudom hogy mit szupermenezel meg batmenezel itt, mikor komoly esetekben hiába hívják a rendőröket, nem jönnek.

Többet között én ezért utálom az ilyen rendőröket mint a sza*t.

2016. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%

A mai rendőrök már nem olyanok, mint régen. Huszonéves, gerincferdüléses, 40 kilós kölykök, akik csak a traffipaxot tudják kezelni és bírságolni tudnak, amikor tényleg segítség kell, akkor meg a TEK-et hívják.


[link]


30 éve ehhez két tenyeres-talpas rendőr elég volt.

2016. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Magával a rendőrrel nincs gondom, mert ha bajba kerülök és esetleg segítség kell akkor megoldjuk a családban, barátokkal.

Ha egy rajtakapnék valakit hogy a portán szedi össze a holmikat, nem szólnék senkinek, de úgy elvenném a kedvét tőle hogy máskor lehet a környékre sem jönne.


Jön a jó idő, lehet motorozni, a közlekedési rendőröket nem szeretem mert ha megállítanak, kérdezősködnek, minek ekkora motor, hol használom ki a tudását meg ehhez hasonló kérdések.

2016. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Én nem utálom őket,de szinte csak rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.

Már nem olyan a rendőrség,mint régen.Mára már túl korruptak,szinte az összes.Aki nem birta ezt az már nem rendőr.

Tudom,hogy a cigányok ellen azért nem tesznek semmit,mert a törvény védi a kisebbséget.( na de akkor is)Akkor,kifog minket megvédeni?

Számomra a rendőr szó már nem a biztonságot jelenti,hanem a traffipaxos,forgalomírányitóst,balesetfelmérésest,falunapokon bemutatót tartóst stb..

Udvariatlanok is nagyon.Ha valami van pl: az utakon ,nem tájékoztatnak,ha mégis akkor felemelt hangal,hogy huzzál más írányba tovább...meg ilyenek.

Már,ha betörnének hozzám sem,hívnám ki őket,mert teljesen felesleges.

Szóval,ennyi.

És igen,sajnos a szegényebbeket is lenézzik,láttam már rá példát,de akkor azt röhögtem,hogy ők is minimál bérért nyomják és ha nem lenne a 'plusz'bevétel akkor nem tudom mi lenne velük..

2016. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
24%
De persze a csinos rendőrlányok bejönnek?
2016. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

"Pedig ők csak nekünk segítenek"


hi-hi LOL

2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Hol élsz te,szatyorban?Nem segítenek,csak b asztatják az embert.A sok kis ribi is csak b aszni jár be,a szomszédban üzletel lopott gázolajjal.Ezeknek becsület???
2016. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

"a rendőr ott lesz ha bajban vagy"


Igen, meg amikor ba...ogatni kell a békés járókelőket.. Vagy ott, ahol le lehet szedni egy kis lét az autósokról, vagy ahol lehet a rendőrjelvény mögé bújva emberkedni meg fenyegetőzni. Nekem eddig szinte csak rossz tapasztalatom van velük.

2016. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Persze persze nem tudom milyen álomvilágban élsz... egyszer egy kis tèren lógtunk haverokkal, jó söröztünk, de nekünk kellett összeszedni az idióta szvegek szemetèt. Pedig mi megmondtuk hogy nem mi dobáltuk szét a szemetet, tudjuk használni a kukàt..
2016. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!