Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért utálják ilyen sokan a...

Mért utálják ilyen sokan a rendőröket?

Figyelt kérdés
Szerintem jó hogy vannak rendőrök, ha nemlennének rendőrök nagyon sok bűnöző lenne, fényes nappal se lehetne kimenni az utcára mert kirabolnának, nem még hogy este.

2015. jan. 8. 16:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
40%
Majd ha téged is egy kicsit elnáspángolnak ok nélkül a te adódból vett gumibottal, talán másként fogsz vélekedni :D
2015. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert nagyképűek és gyakran visszaélnek a hatalmukkal. Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de látom amit látok.
2015. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert ez divat.
2015. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert megbsznak az úton
2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen is van?
2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Silurus ***** válasza:
83%
Azért mert sem a kissebb súlyú bűncselekményekel sem a poliaikailag védett bűnözőkkel nem foglalkoznak (nem foglalkozhatnak) De közben a becsületes állampolgárokat úton útfélen megbüntetik. Így is rengeteget rabolnak éjjel, nappal, pont a fent említett dolog miatt! Ha saját magad próbálod megvédeni, akkor meg többnyire téged vesznek elő.
2015. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Így is bármikor kirabolhatnak, a rendőrök meg magasról tesznek rá.. tudok olyan városról (bár inkább falunak nevezném mert olyan kicsi a létszáma) ahol több "kisebbségi" (értsd: bronzbőrű) van mint magyar, tehát ott pont a magyarok számítanak kisebbségnek, és ott a rendőrök rendszerint lepacsiznak az aljanéppel, ha gyorsan hajtanak észre se veszik stb.. nem egyszer törtek be házakba, sőt csináltak sokkal durvább dolgokat is, de a rendőrök semmit nem tesznek mert ők maguk is félnek h ezek bandába gyülekeznek és az ő családjukkal teszik meg ugyanezt, ezért inkább elnézik h a szegény pórnék igya meg ennek a levét..
2015. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hmmm...ezekröl nem is tudtam :/ pedig amikor megy a hiradóban pl hogy megerőszakoltak egy nőz a végén mindig mondják hogy a "támadót rendőrök elfogták xyóra alatt"

egyébként én is rendőr akarok lenni, de én nem ilyen rendőr akarok lenni mint amilyet ti leirtatok fent

2015. jan. 8. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem mondtam, hogy mind ilyen de sajnos elég sokan... persze sosem lehet általánosítani.
2015. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem mind ilyen, de az arányokkal baj van.
2015. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!