Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál egy cégnél a...

Mit csinál egy cégnél a humánerőforrás kontaktmanager? Mi ez a buborék kamu semmi beosztás?

Figyelt kérdés

Ugyan a cég el nem mondaná, mi a az a humánerőforrás kontaktmanager, így itt kérdezem meg illetve saját kútfőből merengek…


Mi az a humánerőforrás? A dolgozó ember a cégnél. A marika aki a padlót nyalja a józsi aki a gépet kezeli a gizike aki a telefont veszi fel stb. Mi az a kontakt? Kapcsolat. Manager? Irányító szervező aki kézben tartja a napi dolgokat aki megmondja hogy marika 2 hétre beteg lett most akkor ki végzi a munkáját pl.

Szóval a kontaktmanagernek eleve lényege hogy az adott ember ott legyen azon többi ember között akiket menedzsel. Értelemszerű. És mivel ő kifejezetten humánerőforrás… így még jobban adott az egész.

Csak azért mert a cég felvett valakit erre a posztra három hónapja ott van, látni eddig kétszer láttuk fizetésnapon amikor jött a fizuért. Kp-ben érdekes, tán egyedüli a cégnél kp-s.

Kérdésem: hogy menedzseli valaki a „humánerőforrást” ha nem is látni? Távolról menedzsel engem is? Mert én is humánerőforrás lennék.


2016. máj. 3. 08:31
1 2
 1/14 tarnai ***** válasza:
kb. ilyen buta kérdésed: miért van orvos nyáron? hisz nyáron senki sincs megfázva, meg infulenza sincs. ez normális? nehogymár fizetést adjunk az orvosoknak nyáron
2016. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon barom egy példa, ezer dolog lehet bármikor pl aki télen nyáron kezelésre kontrollra szorul.


De ugye az általam leírtaknál felmerül a példa: hogy végzi a munkáját az a humán manager aki a "humánnal" (velem a dolgozóval) nem is találkozik?

Hogy lehet valaki állatkerti oroszlángondozó ha közelébe sem megy a ketrecnek?

2016. máj. 3. 11:08
 3/14 tarnai ***** válasza:
kicsit olyan érzésem van, hogy nem magára a "szakmára" fújsz, hanem valakire. mittudjuk miért megy be kétszer, magának a megnevezésnek és a munkának van létalapja.
2016. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Így van! A munkának lenne létalapja. Csak ahogy mondjuk óvónő meg cukrász se lehet valaki távolról úgy ezt a munkát sem lehet távolról csinálni.


Egyszerű józan kérdés: a humánerőforrás manager hogy végzi a dolgát ha nekem a dolgozónak (akit menedzsel) még soha semmi instrukciót visszajelzést stb nem adott sőt még csak nem is láttam?


Ha jól sejtem ez is olyan sógorkoma meló lehet. Havernek a zsebébe jó pénz valami kamu meló mögé bújtatva.

Amely kamu meló kellően rugalmas ahhoz hogy bármit bele lehessen magyarázni.

Mégse lehet takarítónő az a sógorkoma még csak papíron se mert azt nehéz lenne elmagyarázni hogy végzi a takarító a padlónyalást ha ott sincs...

2016. máj. 3. 15:17
 5/14 tarnai ***** válasza:
ááááh, irigy vagy, ennyi.
2016. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez így igaz! Irigy vagyok. Mondtam hogy nem: Én is szeretnék zéró melóval pénzt kapni.

De ez nem válasz a kérdésemre.

Hogy irányítja (menedzseli ha úgy tetszik) a dolgozót az a valaki akit a dolgozó nem lát nem beszél vele egy szót se.

Se írásban se szóban.

Erre tessék válaszolni ne megkerülni a választ.

2016. máj. 3. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Hagyátok a fe ébe, pár hetente feltesz egy ilyen kérdést a be nem járó, de a fizetését felvevő, kitalált kollégáról....
2016. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tarnai ***** válasza:
Én megmondom neked sehogy. lesz*p*gatja a főnöke kukkancsát megzsírozott kijárátával magábafogadja. Ha irigyled, vegyél zsírt te is.
2016. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen én is valami hasonlóra tippelek.

De az is lehet hogy még ennyi se. Lehet hogy rokon.

2016. máj. 4. 10:33
 10/14 tarnai ***** válasza:
lehet hogy rokon, de az biztos hogy d_u_gnak. én a helyedben hirdetném kávészünetben. Ez annyira biztos mint a vakablak.
2016. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!