Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idovel kibukik az aki nem...

Idovel kibukik az aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Munkatarsam egesznap csak netezik, a munkatarsak latjak de a fonok csak ritkan jar be, igy o nem tudja.

Ram bizza a feladatat, o meg facebokozik...



2016. máj. 3. 09:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es minen reggel kesik fel-egy orat munkabol, de senki nem szol neki.
2016. máj. 3. 09:06
 2/9 anonim ***** válasza:

mi az,hogy rád bízza a feladatait? állj a sarkadra és mondd meg,hogy neked is van mit csinálnod, nem csinálod meg helyette.

vagy észhez tér,vagy kirúgják mert kiderül,hogy nem csinál semmit.

2016. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én már legalább 7-8 éve meg tudom csinálni, hogy napi pár órát dolgozom csak, a többit meg csak úgy csinálok mintha.
2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek csinálod meg helyette a melót. Hülye vagy? Vagy a felettesedről beszélsz?
2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem felettesem,sot tudasban alattam van. De fonokoskodo tipus, tudom hulye vagyok hogy hagyom magam...
2016. máj. 3. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Magatol nem bukik ki, csak ha a fonok eszreveszi, vagy szolnak neki.


3 lehetoseged van:

- tursz, es minden marad a regiben

- nem csinalod meg a feladatait, es akkor vagy eszhez ter, vagy kirugjak mert rosszul dolgozik

- bekopod a fonoknek, es kirugjak

2016. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kibukik, ha nem lesz kész a saját munkája és ezt valaki ellenőrzi. De ha nem ellenőrzik vagy ha más megcsinálja helyette, akkor nem. Legközelebb, amikor neked adja oda a munkát, mondd meg neki, hogy jó majd megcsinálom, ha végeztem a sajátommal. (Így nem kell neki nemet mondanod.) De persze ne csináld meg, hanem a saját munkádat csináld. Ha odajön, hogy na kész vagy-e már, mondd neki, hogy nem, most nem érsz rá, lefoglal a saját munkád. Ezt szépen elhúzod a nap végéig és nem csinálod meg az ő részét. Másnap minden kezdődik elölről. Ha azt akarja, hogy kész legyen a meló vagy lepasszolja rajtad kívül másnak vagy kénytelen lesz ő maga megcsinálni, mert te "nem érsz rá", hogy az övével foglalkozz! :) Így nem kerülsz kellemetlen helyzetbe, ahol ellent kell neki mondani, de nem is kell helyette dolgoznod.
2016. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Finoman lehet szólni, hogy azért jó lenne, ha kicsit jobban ellenőrizne mindenkit (így nem feltűnő, hogy csak ő lenne a kipécézett személy). Érdemes lenne megtudni, hogy miért is késik reggelente. Rá lehet ijeszteni úgy, hogy amikor bejön reggel, akkor azt mondani neki, hogy a főnök keresett. Ha hozzámegy gyanútlanul, akkor a főnöknek esetleg feltűnik, hogy miért is jött és miért pont akkor és talán rákérdez magától a hiányzásokra.
2016. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog lebukni mindaddig, amíg a főnök nem áll fel a székéből, és jár egy kört, hogy ki mit művel. Pl. az egyik kollégám feladata alapján ki kell járnia az intézményből ügyeket intézni. Persze, hogy rengeteget lóg, amit a munkatársai éreznek, tudnak, de a főnök kedveltje az illető, így aki felveti a témát, az a rossz, és nem az, aki lóg. Ez Mo.
2016. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!