Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak a felmondólevelembe?...

Mit írjak a felmondólevelembe? Írtam egy rövid mintát ez így jó lehet vagy egészítsem még ki?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék mondani viszont a felmondási időt nem akarom ledolgozni. Szerintetek ez a felmondás jó lenne-e vagy még ki kell valamivel egészíteni? Nem túl rövid ez így?


Tisztelt munkaadó

Bejelentem hogy a xxx.xx.xx.napján kezdődő munkaszerződésem xxxx.xx.xx napján megszüntetem

Kérem a felmondási idő alatt mentesíteni szíveskedjen a munkavégzés alól

Kelt 20__év__hó__napján

____________ _____________

munkáltató munkavállaló



2016. máj. 6. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
"Na helló p.csök, én leléptem!"
2016. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te mondasz fel, úgy ezt nem áll jogodban kérni, a munkáltató engedhet el KÖZÖS MEGEGYEZÉSNÉL. A felmondásnál le kell dolgozni a felmondási időt.
2016. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmondási időt csak akkor nem kell letöltened, ha közös megegyezéssel bontjátok fel a szerződést. Be kell sétálnod a főnökhöz és megmondani, hogy te ki akarsz lépni, de nem akarod letölteni az időt, és ha rendes lesz, akkor helyben írtok egy szerződést, aláírjátok, pecsét rá, aztán viszlát. De a legtöbb helyen ezt nem szokták engedni, mivel a cégnek kell találnia valakit a helyedre, az meg nem megy 1 nap alatt, szóval ott szoktak tartani arra az 1 hónapra, amíg találnak valaki mást.
2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!