Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerződésben szereplő béren...

Szerződésben szereplő béren kívüli juttatás hogy vehető el zéró indoklással új szerződés nélkül? Nem adható kategória!

Figyelt kérdés

Piti dolognak tűnik de rávilágít a cég gondolkodásmódjára, hogy semmibe veszik a dolgozót.

Ott a szerződésben hogy alapbéren kívül jár heti 5x ebéd (céges menza). Ez nem adható kategória, ez béren kívüli juttatás kötelező. Elvették hónapokkal ezelőtt különösebb indoklás sincs eddig volt már nincs és pont.

Elvenni csak úgy nem lehetne csak új szerződéssel /módosítással, de annak meg feltétele hogy én a dolgozó azt aláírjam elfogadjam.

De minket dolgozókat senki se kérdezett semmiféle papír nincs –elvették, ennyi.

Hogy működhet ez így?

Piti dolognak tűnik (ebéd) na de ha benne van a szerződésben akkor hasraütéssel el lehet venni csak úgy?

Az meg külön érdekes hogy hányan mertek felszólalni az ügyben. Mert az elején még puffogott mindenki hogy majd én számonkérem majd én nem hagyom. Aztán mi van? Semmi.


2016. máj. 7. 09:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!