Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diák munka szerződésnél...

Diák munka szerződésnél visszaléphetek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz visszalépés alatt? A diákmunkát indoklás nélkül bármelyik fél azonnali hatállyal felmondhatja. Esetleg annyi következménye lehet, hogy ha sokszor teszed meg azonos szövetkezetnél, egy idő után nem nagyon ajánlanak új munkákat.
2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet bajom belőle, ha már aláírtam, de még az első nap előtt fel akarom mondani, mert időközben közbe jött valami?
2016. ápr. 27. 22:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát csak simán lemondhatom a melót, még ha alá is írtam egy szerződést? Még indokolni sem kell?
2016. ápr. 27. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán olvasd el a szerződést! Garantáltan bele van írva a felmondás módja. Mi innen nem tudjuk, hogy te mit írtál alá. De a fejedet venni biztos nem fogják, ha nem mész el.
2016. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a szerződés nem ír felmondásról.

Nekem semmi tapasztalatom nincs még ebben

2016. ápr. 27. 23:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis valami olyasmit is ír, hogy lehet munkalehetőség végzése alóli felmentés, de pénzbüntetés is, bár ez utóbbi levonás formájában.
2016. ápr. 27. 23:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Fizetésből viszont nem tud levonni, mert még el se kezdtem a munkát.
2016. ápr. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!