Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen területen fogok tudni...

Milyen területen fogok tudni elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára szeretnék hazaköltözni külföldről, de előtte még elvégezném a mesterképzést. Szerintetek milyen területen tudnék elhelyezkedni nemzetközi tanulmányok diplomával (a mester vagy külföldi egyetemen lesz, vagy a BGE-n angol nyelven).

A diploma mellett fel tudok mutatni kutatói tapasztalatot publikációkkal, gyakorlatot és anyanyelvi szintű angol és francia nyelvtudást. Az alapképzésen kül- és biztonságpolitika a szakirányom, kitűnő eredménnyel. A kutatás politikafilozófia irányban folyik.


Ötletek? Mik az esélyeim egy családbarát, de mégis korrektül fizető munkára?



2016. máj. 9. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Itt Magyarországon családbarát,és korrekten fizető munka? Hmmm gondolkodom.... :) Bocsi,ilyen itt nem jut eszembe.
2016. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Roland G. ***** válasza:
Szerintem ne költözz haza!
2016. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves beszéld rá a kedvesem, hogy költözzön ki hozzám :D
2016. máj. 9. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret a kedvesed,akkor megérti azt,hogy itt egy olyan munkahely amiről te írsz nincs. Kihasználás olcsó pénzen az van. És a kedvesed ha imád,akkor ezt megérti,és a holdra is elmenne veled. Persze csak képletesen. Az anyagi biztonságot tiszta korrekt munkával Magyarországon nem kapsz
2016. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint említettem, szeretnék hazamenni. A cél egyébként kb. nettó 300 ezer forint havonta. Sokra vágyom?
2016. máj. 9. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
sok szerencsét. Majd rájössz mire vágysz,és mit kapsz :D
2016. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ....Valaki?
2016. máj. 10. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
De kaptál választ,és nem az a megfelelője hogy lepontozod a választ adót. Kérdésed az volt,hogy mik az esélyeid az elhelyezkedésben egy normál légkörű aránylag jól fizető munkára. Írtam neked hogy véleményem szerint itt Magyarországon semmi. Erre lepontozol. Szerintem te csak provokálod az embert,vagyis az embereket.
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem, az eredeti kérdésre, hogy milyen területen reális keresgélnem, nem kaptam választ. A válaszaidat részben hasznosnak ítéltem, ez alapján. És nem, nem provokációnak szántam a kérdést, de nem fogok veled vitatkozni.
2016. máj. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!