Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen területen próbáljak...

Milyen területen próbáljak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Az összes dologhoz, amit csinálni szeretnék, egyetemi végzettség kell, és megvannak a magam okai, hogy Magyarországon ne járjak egyetemre.

Most költözöm ki külföldre, ahol szinte akármilyen fizetésből tudnék félretenni annyit, hogy néhány éven belül beiratkozhassak egy nagyon jó egyetemre. Viszont nem tudom, milyen munkákra igyekezzek jelentkezni.


A kreatív dolgok érdekelnek nagyon, de nem az a vonulat, amit ma "kreatívnak" neveznek (webdesign, graphic design, stb). Egyik ismerősöm ilyen helyen dolgozik és nagyon nem tetszik, amit ott láttam.


2013. aug. 7. 10:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Esélyes lenne kisegítő munkát keresni egy színházban?
2013. aug. 7. 11:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy lenne- e esélyed színházban? Azt sem tudjuk, melyik országban élsz!
2013. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Angliába költözöm.

Festészetet, szabadkézi rajzot, ábrázoló geometriát, enteriőr tervezést tanultam.

2013. aug. 7. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!