Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hanyadikán szoktátok megkapni...

Hanyadikán szoktátok megkapni a fizetéseteket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
2-a 3-a körül
2016. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a 8. napig, gyakorlatban attól függ, hogy mikorra esik a hétvége. Ha mondjuk elseje péntek, akkor kedden, azaz 5-én jönne meg, szerencsés esetben pedig már 2-án. Persze előfordulhatnak csúszások.
2016. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15-en. Most epp vasarnapra esik, szoval gondolom hetfo lesz belole. :)
2016. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5-én. Ha hétvégére, vagy ünnepnapra esik, akkor előző munkanap. Illetve decemberben az év utolsó munkanapja. :)
2016. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Változó, volt már hogy 2-án kaptam meg, de volt, hogy 13-án. Mostanában szinte sosem sikerül 10-e előtt.
2016. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden hónap 10-éig kell megkapnom, mostanában viszont szokatlanul gyors a bérszámfejtés, az éven ezt a határidőt még egyszer sem várták meg. Hatodika és kilencedike között mindig megérkezik az utalás. Ehhez mondjuk kellett az, hogy tavaly a dolgozók közel egyharmada elhúzott külföldre (kevesebb adminisztráció van így), a maradéknál pedig elkezdték komolyan venni a jelenléti ív folyamatos vezetését. Előtte ugyanis voltak olyan gyenge képességű kollégák, akik után úgy rohangáltak a bérszámfejtők a hónap első hetében, hogy ugyan írják már be, hogy jártak dolgozni, mert egy egész hónap sem volt nekik elég erre.
2016. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap volt,9.-én mindig rajt van!

Én annyi pluszt is leirok hogy 106ezret kerestem,kereskedelemben dolgozom!Augusztusi fizetéskor több lesz 11%-kal!

2016. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lgekésőbb adott hó 10-én... ez gyakorlatban úgy néz ki, hogy 4-10. között (attól is függően, hány napos volt az előző hónap).
2016. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerződés szerint minden hó 3. munkanapján. De gyakran van, hogy csúszik 1-2 napot...
2016. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!