Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem keresnek az emberek...

Miért nem keresnek az emberek munkát? Sírnak hogy nincs munkájuk de semmit sem tesznek érte, hogy legyen.

Figyelt kérdés
2 hete adtam fel állás hirdetést. Havi 200.000 Ft-s nettó fizetés itthoni munka. 6 oldalon hirdetve 22 jelentkező. Kértem próba munkát ami 20 percet vett volna igénybe. Senki sem csinálta meg. Most ilyenkor mi van nem találok embert....
2016. máj. 10. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
A csinos, bevállalós "hölgyek" ennél sokkal többet megkeresnek egy suttyó nélkül is aki jobban tudja mit kéne csinálnia a másiknak.
2016. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bejelentett állás mobilos játékok és appok tesztelése, majd az applikációk értékelése teszt formában. Kicsit félre értettél valamit...
2016. máj. 10. 14:33
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Minden napra jut egy ilyen kérdés, mi közöd hozzá hogy ki miért keres vagy nem keres munkát?! És ha sírnak?! Téged miben gátol/érint/zavar? De őszintén a leglényegesebb, MI KÖZÖD HOZZÁ?!?!
2016. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Orfeus ***** válasza:
O, én igénybe venném a próbamunkát, írj nyugodtan :D
2016. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert kereshetek más országban munkavállalókat, nyilván többet is fizethetek érte.

Ennyi munkanélküli és senki sem akar dolgozni ez elszomorít.

2016. máj. 10. 14:36
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem 200 000 kell, hanem több.
2016. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem biztos a közmunka meg a minimál béres állások jobbak és többet fizetnek... Meg könnyebbek is a szellemi munkánál.
2016. máj. 10. 14:43
 8/22 anonim ***** válasza:
ennyiért én is tesztelek bármilyen appot.
2016. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem is láttam a hirdetésedet,pedig pont munkakeresőbe vagyok. Én akarok dolgozni,mégsem találok munkát.


Miért?

1. Azért mert próbaidő letelte előtt már repülsz

2. Túl kevés a fizu

3. Átbasznak mindenhol


Komolyan már nem merek elmenni dolgozni.

2016. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Eszter76 ***** válasza:
100%

Milyen végzettség kell hozzá? Hol a hirdetés? Melyik városban kell dolgozni stb. stb.

Sok oka lehet, hogy miért nem találsz embert... pl. lehet, hogy túl magas végzettség kell hozzá.

Ha nem kell hozzá végzettség, akkor meg gyanúsnak találhatják a próbamunkát. Sajnos nem egy helyen próbamunka címszó alatt ingyen dolgoztatnak. :-(

Ide linkelhetnéd a hirdetést, hátha tudok rá valakit. :-) A környezetemben több álláskereső is van sajnos.

2016. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!