Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kiknek ér annyit...

Szerintetek kiknek ér annyit a munkájuk, amennyit meg is keresnek?

Figyelt kérdés

Tudom valószínűleg igaza lehet azoknak, akik azt mondják "mindenki épp annyit keres, amennyit megérdemel", de kicsit vonatkoztassunk el ettől..


Szerintetek ki keres annyit munkájáért, amennyit meg érdemel és ki keres annyit, ami már pofátlanul sok azért amit csinál?



2016. jan. 31. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Látom, hogy mennyit számláz utánam a cég, és ez alapján látom, hogy a bérem+a cég költségei mellett bőven fedezem a tulajdonosok hasznát is.


Tehát azt gondolom, hogy az én munkám ér annyit amennyit keresek.

2016. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szuper.. modassz egy szakmát/munkakört is amiben dolgozol?

kérdésben elfelejtettem írni, de ilyesmire is kíváncsi lennék...

2016. jan. 31. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

valaki 8év egyetem munka után keres minimálbér 3-4 szeresét.

sok a bére? nem.

De ha azt nézzük, hogy mennyi kell az életben maradáshoz, és 40 év múlva mennyivel lesz több pénze, az már szép összeg.

Másrészről azt a pénzt már el se tudja költeni, normális családi élettel, mert nincs rá ideje.

2016. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A "pofátlanul sok" kategóriába Mo.-on jellemzően a focisták, futballbírók, aztán a hivatalok és állami/önkormányzati tulajdonú cégek felsővezetői, és általában a politikusok sorolhatók.
2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100 felett sose kerestem, pedig mindig beleadok mindent. Más munkatársam egésg nap netezik, vagy fetreng a recepción, de volt m.helyem, ahol bújkált, vagy a raktárban viháncolt.


Szerintem senki, de ez csak az én tapasztalatom.

2016. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelem. Kozepvezeto. Tudom mennyit hozok a cegnek, profitalnak belolem boven, szoval en ugy erzem megeri nekik belem invesztalni.
2016. febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!