Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szobasszonynak szeretnék...

Szobasszonynak szeretnék jelentkezni egy ausztriai hotelbe de nincs ilyen munkahelyi gyakorlatom Szerintetek baj lenne ha beírnám az önéletrajzomba hogy van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, mert rögtön kiderülne az első munkanapon, hogy életedben nem dolgoztál ilyen munkakörben. Írd be azt, hogy takarítottál pl: vonat takarítás..etc..
2016. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem eloszor szobalanynak kene dolgoznod es utana ha latjak hogy jo vagy akkor lehetsz szobaasszony
2016. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szobalányt akartam írni bocsi elméláztam...
2016. máj. 12. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
en ugy jelentkeztem nemetorszagba, felvettek :)
2016. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak ne ird bele hogy van diplomad mert akkor nem vesznek fel. Meg irj egy jo motivacios levelet. Lehet egy kicsit sarkitani is... nem tudom mi a vegzettseged?
2016. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érettségi +szakma nekem nincs diplomám viszont voltam már kint rendezvényeken felszolgálás,mosogatás,ruhatáros stb
2016. máj. 12. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor a mosogatast emeld ki es fejtsd ki, hogy tudod hogy mi a porges hogy gyorsan de ugyanakkor alaposan tudsz dolgozni. Esetleg a szakmadon belul (ha olyan) irhatnad hogy amikor voltal gyakorlaton akkor fokent a takaritas volt rad bizva...

Csak Ausztriaba szeretnel menni?

2016. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Angolul nem beszélek:) meg Anglia nem vonz.
2016. máj. 12. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Nemetorszag? Jelenleg Ausztriaba elek, de itt eselyem se volt hogy felvegyenek, nagyon sokan palyaznak es ugye eleve hatranyom volt hogy nincs tapasztalatom. Mindig visszautasito valaszt kaptam (ha kaptam...). Ezert is ugy voltam vele hogy megprobalom Nemetorszagot es sikerult. Ha te is igy jarnal, fontold meg :)
2016. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!