Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laporoszkópiás hsg vizsgálatot...

Laporoszkópiás hsg vizsgálatot (átjárhatósági vizsgálat) kit tudtok javasolni nekem a Debreceni Kenézy kórházban?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom HSG vizsgálatot javasolt a laporoszkópiás változatot. Debreceni vagyok. A kenézy kórházat javasolta, de dokit nem mondott konkrétan. Tud valaki nekem javasolni ott egy jó orvost? Nem igazán ismerem az ottani orvosokat.
2016. máj. 6. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom Debrecenben csinálnak-e, bár valószínű. Én tavaly csináltattam Berettyóújfaluban. Itt az volt a jó, hogy bódítanak, így nem is lehet érezni semmit. Sokan máshol nagyon megszenvedik, mert nincs semmilyen érzéstelenítés. Felhívod őket, kérsz időpontot és mehetsz is éhgyomorra.
2016. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!