Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új állás, többet fizet mint...

Új állás, többet fizet mint ami eddig volt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig szakácsként dolgoztam napi 8 órában,nem is volt ezzel baj. Csak olyat ajánlottak amire mindig is vágytam (grafikai tervezés egy cégen belül) Műszak vége hazaértem még tudtam menni a városba intézni dolgokat stb. Jött ez a lehetőség hogy többet fizet mint amit eddig kerestem csak egy másik városban ami kb 20km van tőlem. Minden nap busszal oda vissza. Mire hazaérek kb este 6 óra és semmit nem tudtam intézni,csak vacsi pihenés és reggel megint menni kel (fárasztó) semmi magánélet nincs. De elvállaltam 3 hónap próbaidő utána maradhatok vagy felmondhatok. Társaság jó szimpatikusak, főnök kedves,nem durva, elvárja a pontos munkát cserébe jól fizet! Csak a magánélet megy majd a rovására. Szerintetek húzzam végig a 3 hónapot vagy,maradjak a jelenlegi állásomnál ami nem fix,mivel mindig hosszabbítsák 9 hónaponként..

2016. máj. 22. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hazaérsz 6-ra? Szerintem inkább örülj neki, főleg ha ügynökség vagy kis cég...

Ugyanebben a cipőben jártam, pl szintén váltottam más munkakörről szintén amiért te is, mert olyan pozíció ami eredetileg is érdekelt, de itt hagytam.


Nekem pl csak papíron volt munka idő vége (fél 6), gyakorlatban 6-7, de volt pl hogy 8-is is mg bent voltam. Ezen kívül egyáltalán nem voltak segítőkészek, nem nagyon segítettek,mi több 3 nap után már parasztkodtak és lekezelően bántak velem, pedig nem kérdeztem se sokat, sem nagyon banális dolgokat...


ja, és reggel is kaptam plusz feladatot, stresszes is volt a folyton sos feladatok miatt ami határidőre kellett, és csak gyűltek.

Na emellett tényleg nem volt magánélet,mert plusz 1 óra utazással gyakorlatilag este negyed 8-ra értem átlagba haza, de ők még este is dolgoztak otthonról ( gondolom rám is ez várt volna később..) Emiatt és a flegma lekezelő bánásmód miatt hagytam ott, egy olyan munkaterületet, amit szerettem volna..


Szerintem tedd össze a kezed ha 6-ra otthon vagy és hogy a munkatársaid is normálisak..

Én most keresgélek és nagyon bízom benne, hogy találok megfelelő munkakörülményekkel írót ilyen területen.

25L

2016. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ te hogy neked mi a fontosabb, a magánélet v. a több pénz, ezt neked kell eldönteni

én a helyedben, elvállalnám a másik állást, m.o-n úgy sincs sok lehetőség nagy fizukra

a hétvégéid amúgy is szabadok, nem?

2016. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van, amivel jobbá tehetnéd.

Pl. egy autó, amivel gyorsabban tudsz közlekedni.

Vagy odaköltözöl, ahol a munkahely van. Abba a városba.

Ha van ebédidő, azt is fel lehet használni némi ügyintézésre...

Persze, Te látod, hogy miből mit lehet kihozni, hogy a legjobb legyen. Sok sikert!

2016. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!