Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi jogon kötelezhet a multicég...

Mi jogon kötelezhet a multicég kötelező túlórára?

Figyelt kérdés
Mikor heti 2 nap pihenő mindenkit megillet, heti 40 óra az alap. Akkor mégis mi az, hogy az egyik pihenőnapomon KÖTELEZŐ dolgoznom?
2016. máj. 23. 10:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem örülök neki, hogy a szarban vagyok és nem még szarabban. Nincs mért örülni, lóf_szt sem fizetnek a magyar cégek túlórára sem.
2016. máj. 24. 00:13
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Akkor miért vagy ennél a cégnél?


MEnj ki külföldre, és akkor rájössz, hogy ott még jobban kell dolgozni, mert ott a munkaidöd végig kell hajtani és nem kérdezik , hoyg van-e kedved ehhez.

2016. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezzel nem mondtál újat, mert dolgoztam Londonban. Egyáltalán nem büdös a munka, ledolgozok én napi 14 órát is csak FIZESSÉK MEG!
2016. máj. 24. 09:16
 14/14 anonim ***** válasza:
És ki kényszerít, hogy ennél a cégnél dolgozz? Válts, aztán meglátjuk, jobb lesz-e, ugyanolyan, vagy netán rosszabb. Dolgoztam én is tisztességtelen cégnél, volt, amit jelentettem is, mert be sem jelentettek. A mostani munkahelyem jó. Igaz, ha hajtás van, mindenki megfeszül, mert lépést kell tartani a piaci változásokkal, de tisztességesen kifizetik a túlórákat, ha szükség van rá.
2016. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!